Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miben segített már nektek a...

Miben segített már nektek a vonzás törvénye és a pozitív gondolkozás? Miket vonzottatok már be magatoknak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Pénzt (olyan helyzeteket amik pénzt hoztak) és elismerést.
2012. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
..viták elkerülésében hasznos volt nekem, gyakorolni kellett,hogy ne keveredjek bele..
2012. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Fehér ruhás embereket, ha olyan embereknek bizonygatod, akik átlátnak az ilyen meséken, tudnak logikusan gondolkozni(ezáltal képesek belátni, hogy A Titok c. filmben logikátlan állításokat tesznek fel), emellett törődnek a mentális egészségeddel.


Ha nem hiszed olvasd el, csupa kemény logika.

[link]


Ha olvasás közben kellemetlenül éreznéd magadat, ne próbáld elfojtani azzal, hogy kilépsz és szitkozódol magadban, bizonygatod magadnak a hitedet, inkább olvasd végig. Minél nagyobb az igazság annál nehezebb belebotlani és még nehezebb elfogadni.

2012. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Diavolino44 ***** válasza:

Elolvastam a cikket!

Nagyon tanulságos volt. Csak egy dolgot nem értek akik hisznek benne sőt urambocsá még "működött" is náluk az akkor miért volt?

Tegyük fel hogy véletlen! Akkor valaki tudományosan magyarázza már el nekem a véletlennek a fizikai kiszámítási módját!! Fizetek is érte!

Egyébként elolvastam a könyvet s nagyon jó olvasmány volt. De kb ennyi! A vonzás törvény működik de nem így ahogy a könyvben szerepel.

Aki be szeretne valamit vonzani s azt akarja, hogy tényleg sikerüljön. Annak ajánlok egy gyakorlatot. Próbálja el elérni hogy 5percig nem gondol semmire. Ha ez sikerül garantálom a vonzás törvénye is engedelmeskedni fog neki.

A mindenkire ráerőltetett pozitív gondolkodás pedig az egó újabb ravaszt trükkje. A pozitív gondotoknak belülről kell jönnie. Nem csak cukormázként kívülről

2012. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nagyfarkú, gazdag szeretőt
2012. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Diavolino44-nek igaza van. Csak kiüresedett állapot után van mód arra, hogy az egó beleszólása nélkül hatékonyan eredményeket is elérjünk. A kérdésedre válaszolva bevonzottam az életembe a boldog családot, barátokat,jó üzletet, szabadságot, egészséget, és sok-sok pénzt :)
2012. febr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
egy gitárt.. egy hónap alatt megvolt, és mellesleg nem a szüleimtől.. :)
2012. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 David82 ***** válasza:
Én az egyik kollégámat vonzottam be, akire sokat gondoltam a könyv olvasása közben. Ő egy másik telephelyen dolgozott. És mi történt? Egyszercsak megjelent, jött hozzánk melózni. Máskor pedig egy tál gyümölcslevest vonzottam be, amikor mentem a menzára kajálni, és ezt gondoltam: "Bárcsak gyümölcsleves lenne az ebéd" -és az lett.
2013. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az oké hogy ha vmire vagy vkire sokat gondolsz akkor azt bevonzod de ha egêsznap otthon ülsz és nem mozdulsz ki max a helyi közérdbe vagy meloba akkor annàl kisebb a valószinűsége hogy bevonzad amire vagy akire gondoltàl !Sokszor magadnak kell megteremteni a helyzeteket vagy tenni érte persze van aki szerencsés és az kap 100-200 ezret vagy vàratlanul bekopogtat a nagy ő!
2017. márc. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!