Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehet a meditálás miatt volt?

Ez lehet a meditálás miatt volt?

Figyelt kérdés

tegnap egy nagy dolog előtt álltam, ezért leültem a szőnyegre nyitott ablak elé, chill out be, levendulás gyertya, szóval próbáltam meditálni(eddig még nem próbáltam) azt hiszem sikerül elérnem vmi alfa állapot szerűt, na de most nem is ez a lényeg.

hanem, hogy este apámmal álmodtam, 3 különbőző álmot, de mindegyik róla szólt, és elég fura atmoszférája volt az egész álomnak.

azt tudni kell, hogy fél éve halt meg, és én olyan vagyok aki eléggé visszafojtja az érzéseit, így a fél év alatt még meg se tudtam siratni.

volt egy pillanat ami olyan volt mintha még élne és odasétálna hozzám elbúcsúzni, mert már tudjuk h mennie kell.

amikor erre visszagondolok mindig olyan érzésem van mint amikor sírok, de mégse tudok sírni.


lehet hogy a meditálástól van ez? mert eddig is álmodtam vele ,de sose volt ilyen hatással rám


2012. febr. 26. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Az álmok milyenségére kihat az aznapi tudatállapotod. Talán a meditálástól fellazultak bizonyos fojtások és így álmodban könnyebben tudatra jött az elfojtott tartalom. Szóval valószínűleg igen a meditálástól volt. Biztosan csak azt tudom, hogy amikor én este meditáltam mindig jobban emlékeztem az álmaimra.
2012. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!