Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Belső hangunk, valóban...

A Belső hangunk, valóban ennyire különbözik a ténylegesen hallható hangunktól?

Figyelt kérdés
Pl: Vissza hallgattam saját hangfelvételemet és nem akartam elhinni ,hogy tényleg ilyen az igazi hangom! Mindenki állítja ,hogy pedig olyan ,mint a hangfelvételen, Én mégis csodálkozom ezen! Ti Hogy vagytok ezzel?
2012. febr. 26. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, de ennek semmi köze nincs az ezo-izéhez.

A fejed is vezeti a hangod, ezért hallod másképpen belülről.

2012. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Igen, egészen más. A saját hangodat ugyanis nem a füleddel hallod, hanem "csontvezetéssel" belülről.


Pedro

2012. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért a molyember , görényember és társai neked ezo??? Pontosan melyik rovatba illene ez a kérdés??
2012. febr. 26. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban máshogy hallod a saját hangod.
2012. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Én mindig is azt hallottam magamban, hogy nekem szexi, csábító hangom van. Aztán egyszer visszahallottam egy felvételen...Na mondom köszi. Mintha nyúznának valami egeret, vagy nem is tudom. Iszonyat.
2012. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó akkor más is így van ezzel!! Milyen érdekes ez a világ, minden nap más szemszögből fedezzük fel :)
2012. febr. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!