Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miben különbözik a neoprén...

Miben különbözik a neoprén heveder és a sima heveder?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
A neoprén az egy anyag, pl a búvárruhát is abból csinálják,a sima meg gondolom bőr.
2012. febr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem bőr. A sima egy sima gurtnis heveder. Valójában a neoprén is, csak van rajta egy huzat, gondolom kevésbé dörzsöli..
2012. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De úgy nem is szokás nevezni,hogy sima heveder. Ha gurtnis,akkor gurtnis heveder,vagy bőr heveder,vagy neoprén heveder. Szóval a sima lehet akár bőr is,nem csak gurtnis... 1. voltam.
2012. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


akkor ez bőr és neoprém?

2012. febr. 22. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt írják neoprénnek? Hm... Hát ez egy sima gumis heveder, nem bőr, de ha jó hevedert akarsz, ezt vedd meg, nagyon jó! Én nagyon szeretem, nálunk szinte mindenki ilyet használ, kivéve, aki ugrót... Könnyű meghúzni is, meg minden... Én nagyon szeretem:)
2012. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nem bőr...Az drágább lenne.

Ismerősöm is ilyet használ, sokkal kevesebb ideje bírja mint a bőr, de nem rossz. Én a bőr, nem gumisat szeretem :)

2012. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a bőr heveder híve vagyok, gondos ápolás mellett évtizedig is jól bírja. Én nem szeretem a gumis hevedereket, mert egy idő után enged a gumi. Ismerősöm 1 éves gumis hevedere terep közben adta meg magát, olyan szinten kinyúlt, hogy mindkét oldalon az a legfelső lyukban volt és úgy is lefordult a nyereg. Persze csak magától nem nyúlik meg így, a ló megugrott valamitől és ahogy az emberrel együtt fordult a nyereg akkor nyúlt meg. Na mindegy én akkor sem bízok benne.
2012. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, nálunk még senki nem járt így... Mondjuk lehet méteresre nyúlva már használni se kéne... Minden esetre mi sokan már évek óta használjuk őket, és még tökéletes állapotban vannak. Hobbyra nagyon jók:)
2012. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!