Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem értek ezekhez a dolgokhoz...

Nem értek ezekhez a dolgokhoz de érdekelne a következő:Elképzelhető az hogy ha sokat gondolok rá esetleg sokat álmodom vele, ő esetleg megérzi? Esetleg nem tudja miért de például elkezd velem álmodni?

Figyelt kérdés

Nem a következő történet miatt tettem fel a kérdést de leírom mert szerintem ide vág.

Láttam az egyik tudományos csatornán h x emberből álló csoportot szerveztek,sajnos csak annyira emlékszem hogy egy ember erősen sugárzott érzelmeket és a többiek megérezték ezeket pedig a föld különböző pontjain voltak. nekem kicsit hasonlitott arra amikor az ikrek érzik meg egymás gondolatait de ezt nem szeretném ide keverni.



2012. febr. 28. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
3%

jó nagy baromságnak hangzik


egyébként ne fürödj meg és anélkül megérez, hogy beszélnél vele. valószínűleg gyakrabban is fog rád gondolni

2012. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog ez, de semmiképpen sem baromság!

Figyeld meg a következőt: ha sokat gondolsz valakire, például arra, hogy de jó lenne ha felhívna vagy te felhívnád őt, egyszer csak meg fog csörreni a telefon és ő lesz az. Édesanyámmal már sokszor előfordult ilyesmi: emlegette egy régi ismerősét, akivel évek óta nem beszéltek. Egyszer csak hallottam, hogy csörög a telefon, és hát a régi ismerős volt az. :) Ilyesmi többször is megesett.

Egy nap biztos erre is találnak majd valami magyarázatot, de én addig is hiszem, hogy ez a jelenség létezik. :)

2012. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De biztos tartották a kapcsolatot, csak ritkán beszéltek.
2012. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Elképzelhető,minden elképzelhető. Csak más kérdés,hogy amit elképzelsz az baromság.
2012. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
forever alone
2012. febr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:
Akar mukodhet is. Keves az eselye, de ha ugy erzed teged ez tesz boldogga akkor ne keslekedj csinald!!!
2012. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben lehet valami.Van több olyan ismerősöm akibe vagy akkor botlok bele az utcán véletlenül ( 200 KM-re lakik, teljesen más városban,mint amiben élünk) vagy hívnak fel telefonon amikor nagyon sokat gondolok rájuk.Nálam működik.:) Exemnél meg pláne. :D
2012. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

NEM.

Ilyen megérzést még soha, sehol nem sikerült kimutatni.


De az lehet, hogy ha találkoztok, akkor ő a testbeszédedből vagy az illatodból rájön a szándékodra.


Bár fiútól még ilyet se nagyon várjál... ők az egyenes szavakból értenek, semmi másból.

2012. márc. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!