Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért csalt meg a párom már...

Miért csalt meg a párom már többször is álmában? Mit jelent megcsalással álmodni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:14
 1/4 anonim válasza:
Ezt én is szeretném tudni... Mindesetre én annak tudtam be az ilyen álmaimat, hogy félek attól hogy megcsal.
2011. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tartasz tőle, titokban féltékeny vagy (akár ok nélkül), és elnyomod. Már engem is megcsalt az ő álmában és az enyémben is, de én is csaltam már meg őt. (Némelyiknek talán volt egyéb jelentése is, de ezek egyedi esetek.) Viszont, miután megbeszltük ezen aggodalmainkat, eltúntek az ilyen jellegű álmaink. Nektek is ezt javaslom.
2011. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én többször megálmodtam már a jövőt. Tegnap is egy ilyen alkalom volt, és kipróbáltam magam. Emlékeztem nagyjából a beszélgetésre amit álmodtam, így mikor berémlett egy foszlány akkor tudtam milyen téma jön, ezért beelőztem mindig mindenkit amikor beszélt, kicsit pislogtak. :) Ja amúgy álmodtam olyat is, hogy 2013.január.7én belénk csapódik egy kisbolygó.


Rossz ómen lenne ha megcsalna párod... :/

2011. okt. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert félsz attól, hogy a párod előbb-utóbb megcsal. Próbálj meg bízni a társadban, és akkor többet nem fogsz erről álmodni.
2011. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!