Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire hisztek a paranormáli...

Nicothyn kérdése:

Mennyire hisztek a paranormális dolgokban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Asszondja a szótár: "paranormális az a jelenség, ami az EDDIGI tudományos ismereteinkkel nem magyarázható." Én abban hiszek, hogy minden jelenségre van racionális és bizonyítható tudományos magyarázat, csak még nem találtuk meg. Ismét elmondom a kedvenc példámat: régen az emberek azt hitték, hogy a villámlást valamiféle istenek okozzák, akik egymással háborúznak. Egy ismeretlen eredetű jelenségre kitaláltak egy magyarázatot, amit elfogadtak az emberek, csak éppen attól még komplett baromság volt. Aztán felfedezték az elekromosságot...
2012. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na most talán megvilágosodtam. Kíváncsian várom, hogy a közeljövőben sikerül-e efféle jelenségek magyarázatára rátalálni.
2012. márc. 11. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
És milyen jelenségről beszél?Kiváncsi vagyok!
2012. márc. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bármire. Szellemeknek titulált jelenségekre gondolok főként.
2012. márc. 12. 06:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek bennük!Volt egy időszak amikor nem hagyott békén egy szellem vagy valami ilyesmi! :( én nagyon félek az ilyenektől!
2012. márc. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Ezek a dolgok csak a jelenlegi, elbutult ill. elbutított emberiség számára paranormálisak, valójában - egy fejlettebb világban - teljesen normálisak.


"A világegyetemben nincsenek nagy rejtélyek, csupán a mi ismereteinkben vannak nagy hézagok."

Dr. Edgar Mitchell

2012. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először a létezésüket kell egyértelműen bizonyitani....
2012. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!