Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Véletlen egybeesés? (elég...

Véletlen egybeesés? (elég félelmetes)

Figyelt kérdés

Életemben háromszor fordult elő, hogy elpusztult egy háziállatom és az az ember aki utoljára kapcsolatba került vele, az is x idő után meghalt.

1. kb 10 éves voltam, volt egy cicám, akit a második szomszédban találtunk meg. Patkánymérget evett, a szomszéd szólt nekünk, még élt amikor ő látta. Ezután (azért jóval később) öngyilkos lett a férfi.

2. Volt egy kutyám, epilepsziás volt, sokat szenvedett szegény vele. Egyik reggel meghalt roham közben, amikor kimentem az udvarra én találtam rá a teraszon, de már meghalt. Egy barátom fél órával előtte becsöngetett hozzánk, de még aludtam, nem hallottam hogy csöngetett. Ő mondta, hogy amikor ő nálunk volt, még élt a kutya. Ez a fiú is meghalt később.

3. Volt egy macskám, őt elütötte az autó. Előző nap nálunk volt a keresztapám, az ő ölében dorombolt az este a cica, majd ezután kiengedtük az udvarra. Ezután ütötték el éjszaka, reggel találtuk meg az árok parton. A keresztapám is meghalt azóta.

Tudom hogy mindenki meghal egyszer, de ők nem úgy haltak meg mint az idősek, fiatalok voltak még, a haláluk "igazságtalan" és felfoghatatlan még most is. Csak az jár az eszembe, hogy az elpusztult állatok magával vitték őket. Vagy csak véletlen egybeesés lenne? De háromszor?


2012. márc. 12. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy direkt történt, de marha érdekes egy sztori!!!!
2012. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, mielőtt vki kételkedne, nem kitaláltam az egészet! Nemrég döbbentem rá erre az egészre, mert sokat gondolkozok a halálukon.
2012. márc. 12. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Egy biztos.. Több háziállatot ne vegyél!!!!
2012. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
menj el egy sorskép elemzőhöz vagy valakihez aki ezzel foglalkozik, biztos tud rá választ adni!
2012. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

az állatok biztos nem vitték magukkal őket :)

Az viszont lehet hogy megpróbálták átvállalni a halálukat, és így kicsit meghosszabbítani az életüket. Ezek a kis házi kedvencek nagyon tudják szeretni az embereket.

2012. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez így elég félelmetesen hangzik :|

Voltál már olyan sorselemzőnél vagy kinél? Mondott valamit?

2012. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!