Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos álom segítségével...

Tudatos álom segítségével lehet üzenni más embereknek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
lehet
2012. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

és hogyan?

pl ha megidézem a tudatos álmomban azt a valakit akinek üzenni akarok és beszélek neki az eljut hozzá(mondjuk az ő álmába) vagy ez csak az én tudatalattim?

2012. márc. 15. 21:29
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Hogy lehetne? Istenem. Az ezoterikusok maradjanak az asztrál utazásnál, a tudatos álmot hagyják meg a normálisan gondolkodni képes embereknek.
2012. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

az álmodásról nem tudok írni de üzenni tudsz neki álmában.

így: mielőtt elaludnál gondolj arra, hogy fel akarsz ébredni éjjel amikor ő a legjobb vételi állaoptban van. ezt mondogasd magadban. aztán éjjel amikor felkelsz mondd el neki amit szeretnél, nem kell hangosan elég a fejedben. én általában megkérem vmire álmában, így meg is tudom fogta e a vételt.pl: írjon smst, lépjen föl a netre ekkor és ekkor stb. sok sikert!

2012. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

21:45 te sem lehetsz valami nagyon értelmes a "válaszod" alapján.ez egy olyan oldal ahol kérdéseket lehet feltenni,és ha már annyi ilyen dolog van mint pl a testből való kilépés akkor miért ne létezhetne ilyen is mint az álomban való üzenés másoknak?...ez merült fel bennem,de mindegy mert nem az ilyen degeneráltak válaszára vagyok kíváncsi mint te.


Utolsónak köszönöm szépen!:)

2012. márc. 15. 22:02
 6/16 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen:)
2012. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Már miért kellene lennie? Ilyen alapon minden amit az ember valaha elképzelt létezik, a világ végén túlcsorduló tengertől a tündérekig bezárólag. Nem a bizonyítékokból indulsz ki hanem abból amit hinni akarsz.


Elég nagyot fordult a világ, ha ezek után én vagyok a degenerált.

2012. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Diavolino44 ***** válasza:

Igen nagyon szep is lenne, ha mukodne. Az alabbi peldat kiprobaltam 30 napon keresztul az eredemeny semmi. 30 nap elteltevel odamentem hozza s rakerdezztem az elmult 30napban erzett-e valami valtozast? Esteleg beugrottam e neki az almaban stb. Az osszes valasz nem volt. Szoval ez biztos mukodik valakinek... nekem nem mukodott.


Amugy egy ezo ^gurutol^ megkaptam a valaszt. O azt mondta, hogy az almok szimbolum rendszert hasznalnak, meg ha be is tudna jutni az uzeneted a masiknak o nem tudja azt dekodolni. Lehet pl az uzeneted vizualizalodik egy sarokban levo virag kepeben. Amit a masik eszre sem vesz.

2012. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:

Szovesen olvasnek tudomanyos bizonyitekot az asztral utazassal kapcsolatban, ahol tudosok fizikai meresekkel ezt a jelenseget tudjak merni.


LEgyszives kuldj egy linket ami (lehetoleg nem EZO-sat) hanem olyat ami bizonyitekokon alapul. Koszonom

2012. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyugdíjas műszaki diplomás (65) férfi vagyok. Ezt azért bocsátom előre, mert a humoros megfogalmazás szerint ugye... a vezeték ugyan olyan ha feszültség alatt van, mintha nincs.

Látszólag semmi a különbség, csak a tapintása során derül ki, hogy némiképp más...


Minden hatást érzékelők reakciói alapján tudunk tudomásul venni. Az emberi érzékszervek elsősorban a napi "fizikai" hatások észlelésére vannak hangolva (hang, mozgás, napszakok fényviszonyai, stb.), a technika fejlődése (leginkább tapasztalatok alapján -!- ezek határait bőven kibővítette az emberi érzékelésen túli dimenziókra (is)!


Az ébrenlét - és alvás, álom - kutatása nem mai keltű. Bizony sokszor, sokakban felmerülhet, hogy az ébrenlét-e az igazi létforma, vagy az álom létformájának az egyik (kiterjesztett fantáziájú) formája az élet...(?!)


Aki eddig meghalt, mindeni kibírta... Biztos, hogy ez a vég? Akik úgy gondolják, hogy igen, gondolkozzanak el azon, hogy a természet a legnagyobb bőkezűségét a teremtés terén (spórák milliárdjai, spermiumok hasonló nagyságrendje egy-egy aktus során..., és az elmúlás (!) során produkálja.


Mindezt azért tenné, hogy a "hulladékrakás" méretét növelje?


Biztos a válasz, hogy nem!


A GEO (és szűkebb honvilágunk, GAIA földanyónk) nem tűr meg ekkora pazarlást. Az energia megmaradás (az élet az energia egyik, vélhetően LEGMAGASABB formája) minden energiát, információt megőriz, és ha szükségét látja alkalmaz is. Nem kell neki mindig új receptúrákat alkalmaznia, hiszen gyarló emberi mivoltunk révén gyakran esünk ugyanabba a szituációba, amit előttünk már sokan... megéltek.

Az alvás, az álom a biomechanikus teremtmények (...ember)

nem véletlenül kialakult információ behatásai.


Ü Z E N E T E K !


Hogy mikor, és KI(!) veszi őket, az valószínűleg függ a személy érintettségétől (egy tragikus hír másként érint egy idegent!), de vélhetően a családban tanultaktól is...


Hosszúra nyúlt mondókám azzal zárnám, hogy a történelem során igen sok gonosz és embertelen e--társ lett (ISTEN) hívő, amikor a KASZÁS kopogtatott az ajtaján.


Talán van valami a dologban...

2012. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!