Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igen érdekes kérdés: van...

Igen érdekes kérdés: van olyan közöttetek is valaki, aki előre megálmodik később megtörténő eseményeket? Én igen, volt már, hogy 5 évvel később történt meg az a megálmodott dolog. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon fura dolog. Volt már, hogy egy beszélgetést előre megálmodtam úgy, hogy szóról szóra megfelelt az álomnak. És ráadásul emlékszem is rá, hogy ezt például 2 hónapja álmodtam. Volt olyan, hogy egy fiúval való beszélgetést álmodtam meg előre, és szintén megtörtént 1-2 évvel később.

Múlt éjjel azt álmodtam, hogy írt nekem egy fiú, hogy ismerkedni akar velem, ráadásul egy ismerős környezetben voltam egy buszmegállóban, amikor mobilneten keresztül Facebook-on olvastam az üzenetét.


2012. márc. 7. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég slampos dolog. Nem a lottó számokat álmodtad meg. Egy beszélgetést lehet úgy alakítani(tudat alatt), ahogy megálmodtad pár évvel azelőtt.

A facebookon meg mindenki ismerkedik, mert d@gni akar.


Az mérvadóbb ha egy nem kiszámítható eseményt álmodsz meg. Pl becsap a szemben lévő ház villámhárítójába a villám te meg pont látod. Vagy egy földrengés ott, ahol nem szokott lenni.

2012. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már többször is, egyszer például azt álmodtam, hogy anyukám fekszik a konyha kövén a hátán és nem tud felállni, rá egy hónapra megyek haza a munkából és anyu meséli, hogy elesett a konyhában a hátára és nem tudott felállni.
2012. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért lehet, mert álmunkban elhagyjuk a testünket (ilyenkor az ezüstzsinór köt össze bennünket a testünkkel), és megtervezzük a jövőt, ill. nagyon messzi helyekre is ellátogathatunk. Sajnos ébredés után általában nem emlékszünk az álmainkra, pedig mindenki álmodik. Olyat is olvastam, hogy ilyenkor (mármint álmunkban) tanfolyamokat végzünk, de ez már a spiritualitás kategóriája. :)
2012. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez létezik, az előbb válaszoltam egy másik kérdésre, az álmokkal kapcsolatban. Megnyugtató, hogy mások is tapasztalják, én is mindent megálmodok és mindig beteljesedik. 1 elmesélek nem Magyarországon élek, ház vásárlását intéztük nagy összeget vártunk a számlára, azt álmodta a kedves ismerős hölgynek aki segít ne higgyek, baj lesz az internet bankkal, nem értettem mit akar az álom sajnos 2-nap múlva kiderült a barátnőnek nevezett hölgy belépett az internet bankra,azt hiszem meglátta a jelszavam és így sikerült neki, Tiltás azonnal és és új pin kódot csináltam. hát van ilyen:)
2012. márc. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok szerintem is működnek, de nem tudjuk miért álmodik meg valaki sok dolgot mások, meg azt mondják nem is álmodnak! Legalábbis a valóságot kevesen.
2012. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Megálmodtam előre a testvérem halálát, szörnyű álom volt, akkor még nem volt semmi baja, de az álom után 1 hónappal beteg lett és a rák elvitte 3 hét alatt. :-(
2012. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
70%

Én egy másnapi eseményt álmodtam meg, és reggel tisztán emlékeztem az álomra, minden részletére.

Napközben nem gondoltam rá, de délután amikor elkezdett megtörténni, azonnal eszembe jutott, és az álomból pontosan tudtam mi lesz a folytatás!


Döbbenten néztem végig a jelenetet: pontosan úgy történt, ahogy az álmomban láttam!!!


Soha előtte, és utána sem tapasztaltam ilyent...

Ha valaki mással történt volna, és ő mesélte volna el, azt hiszem, nem hittem volna el, nem voltam hiszékeny, vagy fogékony az ilyesmikre.


De ekkor valami megváltozott bennem: előtte ateista voltam, és ennek az élménynek a hatására elkezdtem komolyan hinni, hogy van természetfeletti világ.


Keresni kezdtem a választ arra, hogy miért élünk, mi a célja az életünknek, hogy van-e Isten, és ha igen, akkor mi a véleménye rólam, és hogyan tudnék kibékülni vele?


Aztán egy idő múlva megtaláltam mindezekre a kérdésekre a választ a Bibliában.

Azóta 20 év telt el... de a Biblia üzenete azóta is mértékadó számomra.

2012. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha az álmok beteljesülnek akkor a kiszemeltemmel olyan forró éjszakáink lesznek... ;) Nem is lenne rossz :)
2012. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Velem is történt már ilyen. Több évre rá, mikor már el is felejtettem az álmot szinte akkor "ütött be". Nem hasonlóan, hanem teljesen ugyanúgy... helyszín, esetleg párbeszéd is, meg minden pontosan passzolt. Amikor átélem akkor esik le, hogy hoppá ezt már megálmodtam. Többször is volt már ilyen, és rendszerint ez kb. 1 perces momentum csak. Foglalkoztat a dolog, de akinek eddig elmeséltem nem hitték el szerintem.
2012. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:

Sejtettem, hogy valaki ezzel fog jönni, hogy akkor mért ilyen nagy dolgokat álmodok meg (földrengés, lottószámok). Tájékoztatásul közlöm veled, hogy nem akarom a világ szolgálatába állítani magam, mint megálmodó-menedzser vagy valami hasonló.


Mindenesetre örülök, hogy nem csak én vagyok egyedül ilyen 'fura'. :) Az sem lenne éppen rossz, ha mondjuk lottószámokat álmodna meg előre az ember... :P

2012. márc. 8. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!