Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mozgó cini-mini papír? XD...

Mozgó cini-mini papír? XD (Viccesen hangzik, talán az is, de nekem nem az. )

Figyelt kérdés

Pár hete este a férjem elment korán aludni másnapi meló miatt, én pedig megnéztem még egy romantikus filmet számítógépen. Vittem be egy kis cini-mini "csokit", egy kis ásványvizet, és moziztam. xD

Olyan este 10-11:00 felé végeztem. Még nem voltam álmos, így gondoltam megnézek még 1-et. Ekkor jött az amitől még most is félek picit. A csokis papír elkezdett jobbra-balra csúszkálni. Ő.ő Felnevettem, és arra gondoltam biztosan halucinálok. xD Megnéztem nem-e hagytam az ablakot véletlenül lenyitva. Ellenőriztem és minden csukva volt. Közben a papír szépen lassan ide-oda csúszkált. Kezemmel megnéztem, hogy nem-e áramlik mégis levegő valahonnan az asztalra, de semmi. Amikor már kezdtem nagyon megijedni, megállt. Kicsit megnyugodtam és elkezdtem azon gondolkodni lehet az "erőmmel" csináltam. xD Biztos Jedi vagyok. xDD Rámutattam a kezemmel, és arra gondoltam:- Kérlek mozdulj meg. Persze nem gondoltam komolyan. xD Abban a pillanatban a papír elkezdett ide-oda járkálni újra. Elvettem a kezem, de az csak mozgott tovább.

Bár akkor még nagy hidegek voltak, arra is gondoltam, hogy lehet bejött valami nagy bogár, és belemászott a csokipapírba. xD Kb. olyan mozgása volt, mintha egy bogár mászkálna benne ide-oda. xD

Micvel ismét nem maradt abba a mozgása, úgy döntöttem a legjobb megoldás, ha szaladok a férjemhez. xD

Elmondtam neki, és jót nevetett. Kértem nézze meg, hogy megnyugodjak egy kicsit. xD Ott szugeráltam neki a papírt, de semmi. Bogarat sem talált benne. xD


Nem tudom lényeges-e, vagy lehet-e kapcsolat a kettő között, de 3 nappal előtte voltunk a párom apukáját meglátogatni a temetőben. Kislányom most először volt a nagypapánál. Nem találtuk meg a sírt elsőre, mert a másik kapun mentünk be és eltévedtünk kicsit.

Lehet butaságnak hangzik, de kértem szerelmem apukáját, hogy segítsen nekünk.

Tőlünk 70m-re volt egy nagy bokor, hirtelen felreppent róla 3-4 madár.

Odamentem, és a bokor melletti sorban megtaláltam szerelmem apukájának sírját.

Nagyon boldogok voltunk, hogy megtaláltuk a nagypapát!

Nem hiszem, hogy van kapcsolat, de én már ilyenekre is gondolok.


2012. márc. 19. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:

hát ez xDXDXDXD

Lehet nem halucináltál, akár a férjed apukájának a szelleme is lehetett.(ha mostanában halt meg)

2012. márc. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. :)


Sajnos nem ismerhettem személyesen az apósomat. Már nagyon régen meghalt (91'-ben). :((((

2012. márc. 19. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem hogy bármi természetfeletti történt volna viszont szivessen látnám a jelenséget élőben , nagy rajongója vagyok az efféle „pszihokinéziseknek ” most is ott forog egy pszi kerék a radiátoromon, a másik nagy kedvencem pedig amikor megborsozol egy vékonyka csikot a fokhagyma héjábol és elkezd rángatózni mint egy pókláb :D

különben nem lehet hogy a monitorhoz volt köze a dolognak?

2012. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na msot rákattantam a telekinézisreXD
2012. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Zsizsik666 ***** válasza:
Lehet szellem volt, mikor kicsi voltam, nálunk egy zacskó chips mozgott ide-oda a szekrényen, nagyapám halálakor. Annyi kell, ne ijedj meg, én már megszoktam. Sok ilyet tapasztaltam.
2012. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges,hogy az elekroszmog volt hatással a Cini-Mini-re? Egyébként felettébb érdekes. :D
2012. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Minden valószínűség szerint a monitorból kisugárzó áram hozta létre azt az érdekes dolgot. Gondolom nagyon sok ideig voltál a monitor előtt, és abból kisugárzó áram oyan magas, hogy már a kezedre telepedett, és amikor rámutattál, a papír megmozdult és ahogy fogalmaztál, "elkezdett ide-oda járkálni". De az is lehet, hogy már maga a csokipapír is fel volt áramozva (ez azért van, mert lehet, hogy a csokit nemrég csomagolták), és amikor megnézted, hogy valahonnan jön -e valami levegő, vagy ilyesmi, akkor megállt! És ahogy írtad, rámutattál, mint egy Jedi :D, akkor megint járkált! Szerintem ez a dolog nagyon - nagyon durva XD, ilyet még nem hallottam, hogy ide - oda mászkál egy csokipapír, mint egy bogár!! Megvan még az a papír? Ha lefotózod és felrakod a netre, akkor szívesen megvizsgálnám! Komolyan! Vagyis hát nem pontosan én, hanem az egyik barátom, aki nagyon jól ért az ilyenekhez! Úgyhogy várjuk a fotót! :)
2012. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
és amikor a férjedhez szaladtál, úgy biztosan a kezedről az elektromosság szépen, lassan "lement" (nem tudom renden megfogalmazni xD). Elkezdted szuberálni a papírt, de nem sikerült! Hát ez miatt! :) ;)
2012. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én a helyedben beszartam volna.Nálam is volt már ilyen nem is olyan rég:),akkor a tv-m kapcsolt ki magától,viszzakapcsoltam és egy horror film ment épp rajta.Mivel én nagyon utálom a horrorfilmeket,gyorsan át akartam kapcsolni másra,és nem tudtam átkapcsolni,a tv-t sem tudtam kikapcsolni,egyszerűen nem kapcsolt ki,mert valahogy a gomb beragatt.A dugót meg a konnekttorból sem tudtam kihuzni, mert az a tv-állvány mögött volt,azt meg nem értem el,meg különben sem tudtam volna kihuznom, ha elérem se.
2012. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!