Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Cigány kártya jóslás mellett...

Cigány kártya jóslás mellett mit jelentenek a papír fecnikre írt betűk? Sok-sok darab.

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt hogyan érted? Milyen fecnikről beszélsz?
2011. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát fel vannak írva kis betűk,összehajtogatva,hogy az mit jelent?Keresztanyám csinálja és nem értem.
2011. szept. 26. 11:02
 3/14 A kérdező kommentje:
átkozás vagy micsoda?
2011. szept. 26. 11:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Én most ismerkedet a cigánykártyával. A hozzá vásárolt könyvet már egyszer végig-olvastam, de semmi ilyesmi nem volt írva. Ez valami "egyedi" dolog lehet. Kérdezd meg tőle.
2011. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 MarySue ***** válasza:
Ez szerintem is valami "extra" lehet. Én régóta foglalkozom vele, de ilyenről még sose hallottam. Hát végülis mindenki másképp csinálja...
2011. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm,majd megkérdezem :)
2011. szept. 26. 11:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a másnapi almáspite receptje volt. :)
2011. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 HorvathAlpar válasza:
Tudomásom szerint, a kártyajoslásnál nem használnak betűket. Azt az asztaltáncoltatásnál, használják... azaz kiteszik a betűket és középre egy tárgyat, majd az mozog a betűk felé és egy szellem így kommunikál - ha láttal olyat amit leírtál, az a kártyajóslás és az asztaltáncoltatás keveréke lehetett. Szokták keverni a dolgokat azok akik okult praktikákat űznek.
2011. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

A betüknek szót kéne kiadni, azokból meg mondatok.

Erre is már van komplett iskolai oklevél meg diploma, tedd le, hátha lesz rá igény.

2011. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Hogy a cetlik mit jelentenek azt nem tudom, de ha jót akarsz magadnak hagyj fel ezekkel a jóslási dolgokkal, és ehhez hasonló dolgokkal.

Egy könyvet ajánlanék a témához, Han Pál: menekülés

A MEK ről letölthető.

2011. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!