Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen könyveket ismertek?

Milyen könyveket ismertek?

Figyelt kérdés
Üdv. Milyen könyveket ismertek Ezotéria, vagy (főleg) okkultizmus témakörben? Olyanokat szeretnék kérni, amiket el is olvastatok, vagy legalább beleolvastatok. Rövid leírást is szeretnék, ha tudtok adni, de nem fontos. (ha lehet, olyat, amit neten is el lehet olvasni, de nem fontos).
2012. márc. 20. 15:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Eddig Franz Bardon: Az igazi beavatás útja, és az "Atlantiszi mágia" c. könyveket olvastam (persze Osho és más , ismert könyvek mellett). Ajánlom őket, a spiritualizmus alapjait, ill. gyakorlatokat ad meg.
2012. márc. 20. 15:50
 2/4 Diavolino44 ***** válasza:

Ram nagy hatassal volt Balogh Bela: Vegso valosag konye (Lepesrol lepesre vezeti le hogyan ismerkedett meg az ezoteriaval, egy picit tudomanyos egy picit misztikus, szoval nekem ez tetszett.


Az en ^bibliam^ Aj Chritian mit keresett isten a nappalimban konyve. Nekem ez az olvasmany a vegtelen tortenetben szereplo varazslatos konyvhoz hasonlit. Nagyon nehez a nyelvezete, van hogy olvasok 2 oldalt s fogalam sincs mi volt benne. Van hogy felfigyelek egy sorra s belem hasit a felismeres hogy ez pont nekem szol. S az a vicc hogy mindig masik mondat masik fejezet. Ha pontosan erted mnden modatat konyvenek akkor nem jol olvasod. Egyszeruen lenygozo, megha vannak olyan reszek benne amivel nem ertek egyet. Amugy ha ezt olvasod ne a roviditett verziot vedd meg.


Egy holgy irta akinek nem jut eszembe a neve. A cime belso utazas. Az elettortenet irja le magaval ragdo konyv. Altalaban nem szoktam a konyvekben levo gyakolratok csinalni mert akkor az egesz napom a kulonbozo irnyzatok, kulonbozo gyakorlataival menne el. De havonta a benne leirt utazast megcsinalom!


Vegezetul az nem konyv. Vilas Belara keress ra youtubeon. A hapsi lenyugozo eloado megha csak a felet tudom elhinni amit mond, de azert megeri meghallgatni, erdekes stilusa van. Viszont aki elhiszi minden szavat azt bolondnak tartom.


Remelem tudtam segiteni

2012. márc. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ment a piros kezecske. A könyvekről hallottam már, és bele is olvastam. Villás Béla előadásai tényleg jók, hallgattam egy időben őket, és szerintem nem mond hülyeséget. Nehezen értelmezhető a szöveg az olyanoknak, akik nem foglalkoztak előtte a témával.
2012. márc. 20. 18:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Öhm... akarom mondani zöld :D
2012. márc. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!