Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki nem ezoterikus gondolkodás...

Aki nem ezoterikus gondolkodású és nem hisz a spirituális dolgok létezésében minek "okoskodik" itt, miért nem a szkeptikus gondolkodásúak honlapján osztja az észt?

Figyelt kérdés
Unatkozik? Nem tud máshol érvényesülni? Semmihez sem ért? Jól esik gúnyolódni vagy egyszerűen csak hülye?

2012. márc. 26. 12:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Egyetértek a kérdezővel. Mert talán nekem ganéééé az életük és nem hisznek semmiben és ezért nem viszik semmire... Ha meg mégis kiny@lják mások seggét és szétdolgozzák az életüket. A gondolataink határozzák meg az életünket és, hogy hogy látjuk a világot és vannak természet feletti erők amik segíthetnek!
2012. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
üdv képzeletföldén amigo
2012. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
már számtalanszor leirtam hogy pont annyi joga van itt lenni mint neked ugyhogy...az meg hülyeség hogy semmihez sem ér a legtöbben hivőként kezdjük csak aztán az értelmesebje továbbtanul...meg megkérdezi hogy miért_?
2012. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én pl sosem voltam hívő... Ami bizonyíték nélkül van a világban az számomra nincs... még az evolúcióra sincs sok bizonyíték... Istenre meg absz nincsen... Elhiszem azt ami működik részemről :D a gondolatok erejét... De nemtudom ez a hívő dolog, buddhizmus meg isten meg nemtudom én mi vagy ki.,.. inkább tanultam lett egy jó állásom... amit elhiszek az segít általában... agykontrollba vannak hasznos dolgok!
2012. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
akkor megtanulhatnál elválasztani 2 mondatot is normálisan
2012. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Kedves kérdező. Ugyan annyi joga van az embernek az ezoterikus dolgokat elvetni, mint neked elfogadni. Amennyiben nem teszik valaki válasza ne egy ilyen nyilvános helyen kérdezz. Menj le az ezoterikus kis barlangodba és ott egyeztessetek a nézeteiteket. A WEB en meg kapsz hideget, meleget vegyesen. Fogadd el.
2012. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Egy részük trollkodik, más részük normálisan elmagyarázza, hogy valami miért nem működhet. Azért nagyon lehülyézni csak olyan kérdéseknél szoktak amiben energia kristályok, vonzás törvényesek, evolúció tagadók és alapvető fizikai szabályokat semmibe vevő emberkék írogatnak.
2012. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Diavolino44 ***** válasza:
73%

Szerintem is kellenek a szkepikusok. Dualitas vilagaban elunk. Ha csak az egyik oldalt akarod meghallgatni akkor nem vagy jobb azoknal akik meg csak a konyveiknek es szamitasaiknak. Aki a spiritualitasban egy picit is jartas abban megjelenik a tolerancia.


A szkeptikusokban egyedul azt a fajtat nem szeretem aki azt hiszi egyedul az o igazsaga letezik, s profeta modjara akar mindenkit ^megmenteni^.

Amugy a legtobb ezoteriaval foglalkozo ismerosom mind diplomas, koztuk en is. Pont az aki nem iskolazott azt nem erdekli csak az anyag.

2012. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig,a helyesírás erejében kellene hinnetek.
2012. márc. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
arosszhelyesirasmegmozgatjaazagyat
2012. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!