Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy régen...

Hogy lehet az, hogy régen rettegtem akár öt ember előtt is beszélni, most meg 40 előtt simán elmondtam mindent?

Figyelt kérdés

sorozatba 4-szer volt, hogy ki kellett állnom 40-50 ember elé és beszélnem kellett de egyáltalán nem izgultam, pedig régen sokkal kevesebb előtt is nagyon féltem. és most semmi idegesség, félelem nem vol bennem


lehet, hogy edződök, vagy mi erre a magyarázat?

lehetséges, hogy később majd sokkal több ember elé is ki tudjak állni hidegvérrel? (ez az életcél)

14/L



2012. ápr. 4. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos azért van,mert már belejöttél. Szerintem ha még sokszor kiállsz 40-50ember elé, később a 4-500 meg se kottyan. Edződsz igen :)
2012. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, gyakorlat teszi a mestert. Ha bármitől félsz, csak akkor múlik el, ha megcsinálod, és rájössz, hogy milyen egyszerű dolog ez. (Hány száz ember az már nem számít.) :D
2012. ápr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ahogy nősz javulsz, ennyi :)
2012. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is így voltam a korodban, csak én most 16 évesen kezdek javulni, hasonló eredményekkel, mint te.
2012. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi 30-an vagyunk egy osztályban szoval ez mindennapos
2012. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!