Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha lenne...

Ti mit tennétek ha lenne valakid és szereted de már nem annyira mint régen, és 1 másik ember meg tetszik? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
bunkó sértő válaszokkal mellőzzetek légyszives
2012. márc. 9. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Hagyd el az elsőt mert már nem szereted. Ha szeretnéd nem is néznél másra.
2012. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

ilyen mindig is lesz, hogy egy kapcsolat ellaposodik, és más megtetszik. Kb. 3-4 év után minden kapcsolatban alábbhagy a lángolás. egész életedben szállhatnál virágról virágra. Először is döntsd el, hogy mit akarsz, hosszútávon a jelenlegivel és írjál pro-kontra listát.

Én azért megpróbálnám a mostanival kicsit feldobni a kapcsolatot, hátha lehet még belőle valamit kihozni.

2012. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
szeretem őt de már nem úgy mint régen .. és nem akarom megbántani mert nagyon érzékeny.. és nem tudom hogy mit tegyek..
2012. márc. 9. 13:14
 4/13 A kérdező kommentje:
7 hónapja vagyunk együtt de megfogadom írok listát és köszönöm.
2012. márc. 9. 13:15
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig így lesz, ha a másodikat választod, azzal is eljön ez az idő, a szenvedély csillapodni szokott, különben mind megbetegednénk. Szóval én nem tennék semmit. Ha szereted a párod és jó vele, maradj veszteg. Múló szeszélyek jönnek-mennek. Az még egészséges is hogy tetszik, de nem kell mindjárt minden felborítani. Majd még más is fog tetszeni, de vele élni ezért minek...????
2012. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
7 hónap alatt már ráuntál és másfelé kacsintgatsz. Az igen
2012. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

7 hónap pont elég arra, hogy kiderüljön tényleg a másik-e az igazi, vagy csak múló érzelem volt. Úgyhogy ha már most kételyed van, lépj le. Persze, megbántod, de még mindig jobb mint évek múlva otthagyni. Mert előbb utóbb ott fogod hagyni.


Sajnálatból meg senkivel sem szabad együtt lenni. Ezt azért jó ha megjegyzed.

2012. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
tizenakárhány év után elő szokott fordulni, de 7 hónap az elég rövid idő. Ő nem az igazi számodra, úgyhogy hagyd el. Csak azért ne maradj vele, mert nem akarod megbántani, sajnos ez nem megy fájdalom nélkül.
2012. márc. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi a párommal még évek múlva is ezer fokon égtünk egymás iránt.

Még most is nagyon szeretem 8 év után, de ha én mondom azt hogy szeretem, de nem úgy mint régen az nem hangzik olyan viccesen mint a te 7 hónapos kapcsolatod esetében.

Ha egy másik ember felkeltette az érdeklődésedet akkor a kapcsolatod sosem volt az igazi mindent elsöprő érzés, ezért kár mellette maradnod.

2012. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szakítanék és az új emberkét választanám.
2012. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!