Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett? Tényleg az...

Ez mi lehetett? Tényleg az egyik régi életembe tértem vissza?

Figyelt kérdés

A Holdvirág árokba mentünk el túrázni, és a túra vezetője gyakran meditál és igen tájékozott az azon a területen felszabaduló energiák gyógyító hatásáról. (A Remete barlang előtt egy ősi kultuszhely van, ami az egyik energetikai vonalon fekszik).

Elég sokan voltunk és azt mondta hogy üljünk le és meditálnunk kellett nekünk is. Ő irányított minket és egyre jobban befelé kellett figyelnünk. Majd el kellett képzelnünk egy falut, ahol le kellett sétálnunk egy patakhoz. Hallottuk a hangját hogy nézzünk bele a vízbe és jegyezzük meg az arcunkat és az öltözékünket amit a víz tükrében látunk. Én egy indián kislányként láttam magam viszont. Szerintetek ez lehetséges? Nem sokan jelentkeztek hogy láttak volna valamit, nekem sikerült elérnem a csoportunkban a legtisztább képet.


2012. ápr. 7. 16:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Valami sámán szerű volt a csoportvezető arra emlékszem még.
2012. ápr. 7. 16:07
 2/3 _Random ***** válasza:
37%
Hát, én nem hiszek az ilyenekben. Ha csak nem szívtál előtte valamit, akkor szimplán csak erős a fantáziád.
2012. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

A csoportvezető akarva vagy akarattalanul alkalmazhatott csoportos hipnózist, amelynek során megváltozott tudatállapotban láthattad egy korábbi énedet. Dr. Michael Newton (amerikai pszichológus) írt erről meggyőzően, és erről a szerzőről beszél ebben a filmben Balázs is:

http://www.youtube.com/watch?v=Vqayp95Zy-I

A regressziós hipnózis megváltozott tudatállapotot idéz elő, amelyben lehetségesek az ilyen visszaemlékezések.

2012. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!