Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy hívják azt a régi játékot...

Hogy hívják azt a régi játékot, ami színes műanyag, lyukas golyókból és pálcikákból állt, és össze lehetett őket illeszteni? Ez egy építőjáték volt, és szeretnék beszerezni ilyet, de nem találok sehol, mert nem tudok név nélkül rákeresni.

Figyelt kérdés
2012. márc. 30. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Babilon II. építőjáték, nekem meg van még a gyermekkoromból, evvel játszik most a fiam. :)
2012. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz?

2012. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Építő golyókra gondolsz?


[link]


[link]

2012. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Babilon
2012. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt szeretném kérdezni, hogy a 2és fél éves gyermek is tud már játszani vele?
2012. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két éves körülinek nem való, de megpróbálhatjátok, ki be-húzogatni tudja, de ne várjátok el, hogy valami frankót épít. Aztán ha már megtanulta a szineket, meg húzogatni, rakosgatni, el lehet rakni, és később amikor fejlettebb megint elővenni.

Mi sok játékkal jártunk úgy, hogy még korai volt a mi gyerekünknek (elvileg nem) de később elővettük és már élvezte. Semmit ne bojtsatok el, amivel még nem rendesen játszanak !

2012. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! Igen, erre a játékra gondoltam!
2012. márc. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!