Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megnézzem szerintetek?

Lilla61 kérdése:

Megnézzem szerintetek?

Figyelt kérdés
Meg akarom nézni az Emberi Test kiállítást. vagy inkább meg kellene? Néha úgy érzem, nem vagyok vele tisztában, hogy a testem tényleg egy test, és talán segítene. Vagy inkább kiborítana? Nektek van tapasztalatotok, azzal kapcsolatban? Szembesültetek már tisztán emberi testtel?

2012. ápr. 12. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nézd meg.
2012. ápr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
rövid és tömör, de azért köszönöm:D
2012. ápr. 12. 11:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit. Komolyan gondoltam. Ha lenne rá időm én is megnézném, egy életre szóló élmény lehet. Kiborítani nem fog, inkább a csodálat az, amit érezni fogsz. Van köztük egy olyan, hogy csak a véredények látszanak az egész emberből. Elképesztő lehet, éppen ezért azt javaslom, hogy semmiképp ne hagyd ki.

Ha voltál már disznóvágáson vagy láttál már bontott csirkét és túlélted a látványt, akkor nyugodtan menj el.

2012. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Hát én biztos nem bírnám ki hányás nélkül.Ugrass egyet a bicikliddel és látni fogod hogy milyen vagy belülről.
2012. ápr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát remélem a disznóvágásnál hogy is mondjam, visszafogottabb lesz, mert attól mindig kiborultam.

Utóbbi hozzászólónak válaszul, szerintem ez nem erről szól. Nem az a lényege, hogy beleket lássak, és nem is így tálalják. (remélem:P) Szerintem az, hogy az ember hús és vér, olyan tapasztalat, amire szükségünk van. Nekem legalábbis mindenképp, mert néha azt hiszem magamról, hogy hallhatatlan vagyok, vagy nem is tudom. gyomra csak másnak van...

2012. ápr. 12. 11:55
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Én tuti kihagynám... nem bírnám elviselni a látványt :S
2012. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
igen ezért írtam a biciklit, én azzal megtapasztaltam hogy hús és vér vagyok.
2012. ápr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:S nem egy irigylésre méltó módja a megtapasztalásnak:S remélem semmi maradandó...

Nekem volt aki azt mondta, hogy ő is tartott tőle, de hogy annyira "tiszta" a környezet, és úgy van kiállítva, hogy áthelyeződik egy tudományos kontextusba, és innentől kezdve inkább érdekes... Talán nem is ettől tartok, hogy gusztustalan, hanem.. hogy én is ember vagyok? érthető ez így? bár valahol vágyom erre. de lehet persze, hogy nem itt kell keresni.

2012. ápr. 12. 12:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, hogy feltetted ezt a kérdést, mert így hírt kaphattam egy nagyon érdekesnek tűnő kiállításról.

Én mindenképpen elfogok menni rá, és a fiamat is vinni fogom magammal.

2012. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen pozitív mellékhatásai vannak:D
2012. ápr. 12. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!