Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megnézzem szerintetek?

Lilla61 kérdése:

Megnézzem szerintetek?

Figyelt kérdés
Meg akarom nézni az Emberi Test kiállítást. vagy inkább meg kellene? Néha úgy érzem, nem vagyok vele tisztában, hogy a testem tényleg egy test, és talán segítene. Vagy inkább kiborítana? Nektek van tapasztalatotok, azzal kapcsolatban? Szembesültetek már tisztán emberi testtel?

2012. ápr. 12. 11:28
1 2
 11/15 anonim válasza:
ne hagyd ki!szerintem egesz jo lehet!en is megneznem ha lenne idom!
2012. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Összevarrták, semmi komoly köszi.Én onnantól nem birom se a vért semmi beleset,csontot stb.De ha téged érdekel mindenképp menj el.
2012. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy téged kiborítana-e.

Egy boncolásnál biztos lightosabb, bár én azon sem a látványtól buktam ki hanem a szagoktól.

Engem mindig is érdekelt az emberi test és annak működése.

Ezt a kiállítást még nem láttam, de biztos érdekes lehet.

2012. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez gondolom a pár évvel ezelőtti Bodies kiállítás újjabb verziója, nem?

Én azt nem láttam (azóta is iszonyúan bánom), de a szülei igen és nekik nagyon tetszett.

Ők is azt mondták, hogy hiába tudod, hogy igazi testek vannak kiállítva, úgy van megcsinálva, hogy inkább érdekes és tudományos, mintsem elrettentő (pedig apum aztán nagyon nem bírja az ilyen dolgokat).

Egyedül a csecsemő résznél lehet kiakadni (nem tudom, most van-e ilyen), de akkor az egy elkülönített részen volt direkt és ki is volt írva, hogy csecsemők vannak kiállítva, tehát aki nem bírja, ne menjen be.

Na, egy szó, mint száz, szerintem mindenképpen nézd meg, mostmár remélem én is eljutok, ha már az elsőt kihagytam.

L/25

2012. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el. Nincs benne semmi kiborító. Én is inkább érdekesnek találtam. Pedig 12 vagy 13 éves voltam akkor.
2012. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!