Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Bal csuklón, piros fonal....

Bal csuklón, piros fonal. Kinek vált be a szerelemnél?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 19:18
 1/6 anonim válasza:
22%
Nem próbáltam. Szerintem hülyeség. De lehet, hogy beválik. :)
2012. ápr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
Ha valaki ilyenekbe hisz, ahelyett hogy az agyát használná, hát annak részvétem
2012. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez pontosan miféle műveletet is takar? :)

(nem kötekednék, érdekel)

2012. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Ez teljes mértékben hitre alapozottnak tűnik, tehát annak fog segíteni, aki erősen hisz benne. Nem hiszem, hogy lenne bármi más hatása...

(Nem szkeptikus vagyok, csak ez rituálmágiának is sovány.)

2012. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Kabbala Karkötő - piros

- védelemre szolgál,fontos a fonál színe,anyaga,a csomók száma,és oka van miért a bal kézre kötik fel.Tartozik felkötéskor hozzá egy zsoltár és egy bizonyos szöveg elmondása.

[link]

Csomóvarázslat

A varázslathoz 33 cm zsinórra vagy fonalra lesz szükséged. A zsinór vagy fonal olyan színű legyen, ami azt szimbolizálja, amit el szeretnél érni.

Képzeld magad elé azt, amit el szeretnél érni

Részletesen, élénk képekben gondolj az elérni kívánt dologra vagy dolgokra. Azt is képzeld el, hogy milyen érzéseket váltana ki belőled, ha elérnéd ezt a dolgot vagy ezeket a dolgokat, és hogy milyen következményekkel járna a siker.


Miközben magad elé képzeled azt, hogy eléred az áhított célt vagy célokat, köss csomókat a zsinórra vagy fonalra a következő sorrendben:


1___6___4___7___3___8___5___9___2


Miközben megkötöd a csomókat, mondd a következő varázsigéket a megfelelő csomókhoz

"Az első csomóval elkezdődik ez a varázslat.

A második csomóval igazzá válnak a szavaim.

A harmadik csomóval valóra kezd válni minden.

A negyedik csomóval erőt öntök beléd.

Az ötödik csomóval életre kel a varázslat.

A hatodik csomóval rögzítem a varázsigét.

A hetedik csomóval megérkezik a válasz.

A nyolcadik csomóval egybeolvadok a sorssal.

A kilencedik csomóval enyém a dolog!"



Ha szerelemért, pénzért vagy valami más vonzásáért végezted a varázslatot, akkor addig tartsd magadnál a zsinórt vagy fonalat, amíg a varázslat sikeres nem lett. Ezután égesd vagy temesd el.Ha elűző vagy megkötő varázslatot végeztél a zsinórral vagy fonallal, azonnal temesd el a saját területeden kívül.

2012. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Kabbala gyapjú vörös fonalat a bal csuklóra helyezzük fel,de ennek semmi köze a szerelemhez. Minden esetben 7 csomót helyezünk el rá, a felhelyezésnek meg van a maga rituáléja, és minden esetben egy héber nyelvű imával fejezzük be. Az eredeti fonalat be lehet szerezni. Ez az eredeti fonal, a Palesztin határon Ráchel asszony sírjára van feltekerve fehér színben, majd a fonálba ima szövegeket nyomtatnak,és utána festik be pirosra.
2013. okt. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!