Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A szellemek látnak minket?...

A szellemek látnak minket? Tudnak jeleket adni nekünk, hogy itt vannak? Papámmal szeretnék kapcsolatba kerülni. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Élettelen bunkók kérem ne válaszoljanak.

2012. ápr. 15. 03:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én akkor szoktam velük komunikálni,ha megjelenek.Ha nem is látod akkor is ott lehet melletted.Észre veszed apró neszből amitől aztán érzel hideg levegő átfut a testeden.
2012. ápr. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
A kérdésed a bunkó. Halottal nem tudsz kapcsolatba lépni,legfeljebb elhiteted magaddal,hogy beszélsz vele.
2012. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Igen tudnak, de ehhez nyitottnak kell lenned, hogy észrevedd a jeleket. Dr. Michael Newton (amerikai pszichológus) ír erről hasznos dolgokat a Lelkünk útja c. könyvében, annak is a második részében. Ha tudod olvasd el.
2012. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Aki élettelen, az általában halott, tehát eleve nem tudnak válaszolni.

Ehelyett helyesen ezt kellett volna írni:

Életteli bunkók kérem ne válaszoljanak.


Szellemek meg nem léteznek. Amikor meghal ez ember, akkor megszűnnek azok a biokémia reakciók, amelyek az életjelenségekért voltak felelőles.

2012. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Igen is szellemek léteznek,igen is létezik a túl világ ahova a lelkek mennek és meg találják azt a békét és készen állnak át menni egy másik világba de az sem jó hogy ha nem engedjük el őket mert akkor itt ragadnak mert akkor nem lelnek békét el kell engedni őket. És ez nem hülyeség. És hiszem azt hogy a pici babák és a kisgyerekek látják őket illetve meg van egyes emberek n-ek ez a képessége. Bizonyos kommunikálási lehetőségek vannak. Csak nem biztos hogy azok jól sülnek el mert nem biztos az hogy aki el ment az jó emberként tér vissza. Emlékszem mikor párnapra rá meg halt a nagypapám és el jött hogy el köszönjön és tudassa hogy itt van. Meg azt hogy meg lelte nyugalmát és nyugodtan el tudjon menni és nem köti ide semmi vagyis el engedjük őt. Vannak bizonyos szellem idézés, meg egyéb dolgok, amivel lehet velük kommunikálni. De ezeknek mind meg van a módja hogyan, miként, tisztában vagyunk mit csinálunk sorolhatnám. Most lehet kővel meg hasonlókkal dobálózni meg fennhangon bármit is mondani. Aki az ellenkezőjét mondja mindennek az még sajnos nem tapasztalta.
2012. ápr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hahh:D köszönöm:) egyetértek sokkal!:D:) Ha nem léteznének,akkor hogy látnák a picibabák,gyerekek őket?!
2012. ápr. 15. 18:04
 7/11 anonim ***** válasza:

A pici babák, gyerekek sem látnak szellemeket.

Fölhívnám a figyelmed arra is, hogy ha ők látnának minket, akkor mi is látnánk őket! Legfeljebb nem ismernénk fel.

2012. ápr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

00:39 Ez hülyeség. Legalább olvasd el amit írtam.


Az mért ír aki nem hisz ebben. Vagy bunkó paraszt. És a másikat is mindenféle hülyének el mond.

2012. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Valóban léteznek szellemek és az újszülött gyermekek is lássák!Sőt én is láttam,de fogalmam sem volt,hogy kinek a szelleme volt.Éjszaka felkelltem inni,ahogy felültem a hálószoba ajtajánál állt.Integetett,hogy menjek oda,majd mivel a konyhába indultam inni,miért ne mentem volna.Ahogy ment előttem és mintha füst lett volna,de viszont olyan különös volt,hogy elpárolgott.Mainapig pontosan emlékszek rá,hogy milyen ruha volt rajta,alacsony volt és szép hosszúhaja.
2012. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Télleg léteznek szellemek!!

12éve voltam mikor apai nagymamám jelent meg mert nemtudott tőlem elbúcsúzni :( Ez úgy volt h vasárnap apánál voltam és hétfő reggel már mama elment :'( A temetés után apával aludtam mikor hajnalba felébredtem nemtom mé és láttam,ott állt a szoba ajtóban szomorú volt,fehér ruha volt rajta. Erre a mai napig emlékszem.

2012. ápr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!