Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg halt tegnap a párom apósa...

Meg halt tegnap a párom apósa szeretnék vele kommunikálni hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék kommunikálni. Mivel tegnap halt meg. Szeretném meg tudni mi van vele.Sajnos én nem voltam ott mikor meg halt és nem tudok el menni hozzá. Megszeretném tudakolni mindent. Hogyan lehetséges ez?

#halál #szellem #kommunikálás a halottal.
2012. ápr. 15. 10:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat az én apósom. Csak még nem fogtam fel. Ez egy hirtelen dolog.
2012. ápr. 15. 10:36
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Részvétem!
2012. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Aki meghalt,azzal nem lehet sem kommunikálni,sem elmenni hozzá.

Ez egy középkori babona csupán.

Gondolj rá szeretettel,ha vallásos vagy,imádkozz érte.

Részvétem.

2012. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ő tud kommunikálni Veled, de nem szavakkal. Ehhez viszont teljesen nyugodt állapotba kell kerülnöd, a sírás és a gyász lehetetlenné teszi a jelenléte felismerését. Zárkózz be valahová, ahol semmi nem tereli el a figyelmedet, gondolj rá erősen és kérd, hogy küldjön jelet. Nem lehetetlen, hogy észlelni fogod.
2012. ápr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen is szellemek léteznek,igen is létezik a túl világ ahova a lelkek mennek és meg találják azt a békét és készen állnak át menni egy másik világba de az sem jó hogy ha nem engedjük el őket mert akkor itt ragadnak mert akkor nem lelnek békét el kell engedni őket. És ez nem hülyeség. És hiszem azt hogy a pici babák és a kisgyerekek látják őket illetve meg van egyes emberek n-ek ez a képessége. Bizonyos kommunikálási lehetőségek vannak. Csak nem biztos hogy azok jól sülnek el mert nem biztos az hogy aki el ment az jó emberként tér vissza. Emlékszem mikor párnapra rá meg halt a nagypapám és el jött hogy el köszönjön és tudassa hogy itt van. Meg azt hogy meg lelte nyugalmát és nyugodtan el tudjon menni és nem köti ide semmi vagyis el engedjük őt. Vannak bizonyos szellem idézés, meg egyéb dolgok, amivel lehet velük kommunikálni. De ezeknek mind meg van a módja hogyan, miként, tisztában vagyunk mit csinálunk sorolhatnám. Most lehet kővel meg hasonlókkal dobálózni meg fennhangon bármit is mondani. Aki az ellenkezőjét mondja mindennek az még sajnos nem tapasztalta.
2012. ápr. 15. 11:00
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem igazán vagyok vallásos de meg vagyok keresztelve. Római katolikus vagyok. Nem szoktam járni templomba, meg hát nekem nincs időm rá mert most született a fiam és sajnos tanulnom kell meg hát egyéb problémai van amiért nem tudok el menni. Ha így az imádkozásnál tartunk hogy imádkozzak érte? Persze tudom a mi atyánkat meg a szűzmáriát.
2012. ápr. 15. 11:08
 7/12 A kérdező kommentje:
És hogy veszem észre hogy kommunikálni szeretne velem? Esetleg milyen dolgokra figyeljek amiről tudok következni hogy itt van és egyéb dolgokra ?
2012. ápr. 15. 11:11
 8/12 anonim ***** válasza:
A 7. sorszámú kérdésedre igen hosszadalmas lenne a válasz. Nagyon jó könyvet írt erről dr. Michael Newton amerikai pszichológus a Lélek útja című, többkötetes tanulmányában. Főleg a II. rész szól ilyen kapcsolatépítésekről, no meg, hogy csinálják azt a szellemek. Ha érdekel, írj pü-t, valahová feltöltöm Neked.
2012. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 homo ludensz ***** válasza:
Nekem mikor tudomásomra jut egy ismerősöm vagy távoli rokonom halálhíre mindig kerítek rá időt és helyet ahhoz hogy leülök és magam elé teszek egy égő gyertyát.Közben lecsendesítem az elmémet és imádkozom a Teremtőhöz hogy fogadja szeretettel az elhunyt lelkét hogy békét leljen Isten Országában.Többet nem fűzök hozzá mert felesleges az ÚR tudja hogy milyen élete volt itt a földön és ismeri az erényei és hibáit is.
2012. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem inkább vigasztald a párod
2012. ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!