Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegnap meghalt a cicám egy...

Tegnap meghalt a cicám egy gyúgyíthatatlan betegsében. Ott voltam abban a pillanatban, amikor itthagyott minket. Utoljára felsírt egyet hangosan. és meghalt szegény. Azóta félek olyan helyekre menni, ahol a cicám lenni szokott. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este alig mertem elaludni,a cicám halála óta nagyon félek a kisebb zajoktól is.Meddig tart ez az állapot?
2011. jún. 18. 12:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
10%
jajj kis érzelgős, majd veszel egy újabb cicust...
2011. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sajnálom, hogy meghalt a cicád, ez nagyon szomorú.

Csak amiatt lehet, mert nem tudtad még elfogadni, feldolgozni a halálát.Ezért félelem képében jelennek meg az elvesztésével kapcsolatos rossz érzések.Ne a halálára koncentrálj, hanem a szép percekre, amit együtt tölthettetek, akkor hamarabb elmúlik a félelem.

2011. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Tom Benko ***** válasza:
8%
Túl érzelgős vagy.
2011. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Az hogy "felsirt" valószinűleg "elbúcsúzott"

És szerintem is kicsit érzékeny vagy még,de tényleg jobb ha csak a kellemes dolgokra gondolsz vele kapcsolatban.

Nekem is meghalt a cicám,5 hónapos volt,kizuhant a 3. emeletről,és olyan szerencsétlenűl landolt hogy elkellett altatni mert eltört a gerince stb.Első 2 lába a betonra,hátsó 2 a lépcsőfokon landolt.Én is teljesen kivoltam akadva,de 1-2 héten belűl jobban voltam.Ne keseregj,gondolj a szép dolgokra :) :)

2011. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Killgun ***** válasza:
35%
Az 1. nek és a 3. nak üzenem:A kérdező nevében is köszönöm a segítséget,remélem megdöglik a háziállatotok...Amúgy igen gondolj a szép dolgokra :')
2011. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
70%
Szegény cica!A mienk a 4.-ről esett ki,kétszer is , de szerencsére semmi baja nem lett.Nem tudom, hogy csinálta...
2011. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Én meg remélem, hogy nincs háziállatuk.
2011. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
én is remélem hogy az ilyenknek nincs semmilyen háziállatuk
2011. jún. 18. 13:55
 9/30 anonim ***** válasza:
85%

Szegény, sajnálom :(

Szerintem "ösztönösen" nem mész azokra a helyekre, amelyek a kedvencei voltak. A lelked mélyén érzed, hogy nagyon fájna, és automatikusan "megóvod magad".

Nem vagy érzelgős, csak gyászolsz.

2011. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
100%

Sajnálom. :( Ezt csak az érti meg, aki tényleg kötőött kisállathoz. :(

Figyelj, most lehet nem így érzed, de csodálato dolog az, hogy ott voltál vele az utolsó pillanataiban. A félelem pedig igazából nem félelem szerintem, hanem gyász és fájdalom. Ezzel igaából nem tudsz mit tenni, idővel gyengül.Sírd jól ki magad, aztán próbálj a szép emlékekre koncentrálni.

2011. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!