Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért látok mostanában világos...

Mért látok mostanában világos kis pöttyöket amik lezuhannak?

Figyelt kérdés
Nagyon apró kis csillagszerű pöttök és nagyon gyorsan kihunynak, de nem messze tőlem, csak naponta párszor látok ilyet, vki tudja, hogy mi lehet?

2012. ápr. 16. 16:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azok igazából reptoid peték amik az ürhajóról hullanak és bevájják magukat a börödbe, aztán kinönek belöled a reptoid palánták.
2012. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

10-es. Nem tudom, hogy szürkehályog-e, mert csak idegen kifejezéssel láttam leírva. Olyan, mintha nagyon apró mikroszkópikus lények úszkálnának a szem folyadékában és te azt látod.


Ajjj... kb fél éve kerestem rá erre, muszáj vagyok megnézni az előzményekben, mert megőrülök :)

2012. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

írtam én olyat, hogy valami is úszkálna a szememben?

ezek kis fényjelenségek, én azt gondolom, h angyal vagy valami olyasmi, de nemhinném, hogy betegség!

2012. ápr. 16. 19:05
 14/21 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam ilyesmiket látni, amikor nagyon fáradt vagyok. Az enyémek sajnos tuti nem angyalok :D
2012. ápr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A helyedben én is szemorvoshoz mennék. De azt nem mondd neki, hogy szerinted angyal, mert a pszichiátriára küld.
2012. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ááá megőrülök, még mindig nem jutott eszembe annak a betegségnek a neve.Ezt úgy utálom
2012. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Neeem, ezek semmiképp sem angyalok. :) Bár szép lenne ha így láthatnánk őket, de hidd el, nem így fognak megjelenni előttünk. Én szoktam velük kommunikálni hébe-hóba, de még egyszer sem zuhantak előttem pötty formájában. :)


Viszont én is ajánlom, hogy menj el szemészetre! Az egyik rokonomnak is pont ilyen tünetei voltak, teljesen ugyanazok, mint amiket te leírsz. Arra sajnos nem emlékszem már, mi okozta őket, de mindenesetre menj el, és nézesd meg.

2012. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre. Ha az nem jár eredménnyel, akkor keress fel egy neurológust.
2012. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
15-ös: szerintem te a szikralátásra gondolsz. Nekem is van, de ez nem olyan, amit a kérdező leírt.
2012. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Úristen megtaláltam!!!!

Csak 3 napba tellett, de a türelem rózsát terem.


floaters


[link]

2012. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!