Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mostanában divat az, hogy a...

Mostanában divat az, hogy a szoba négy falát különböző színűre festik. Milyen színkombinációk lennének a legjobbak? (lány szobáról van szó) Az ágy zöldes árnyalatú, a parketta világos barna laminált lap, a szekrény utólag lesz készítve.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 08:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Kedvenc szín a piros, amellé kellene még 3.Köszi
2010. ápr. 15. 08:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleg, ha ket kulonbozo szinure festitek, mert tul sok lesz a szin.A pirosat kombinalhatod egy bezs szinnel.
2010. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a piros árnyalatai szépek lennének.Nekem pl tetszik a piros narancs szín és ezek árnyalataival is lehet játszani.Vagy piros bézs rózsaszín.Jó festegetést kívánok:)

2010. ápr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én még ilyet nem láttam. max olyasmit, hogy 2 fal mondjuk kék, a másik 2 fehér. túl sok szín az már idegesítő, és nem lehet benne normálisan pihenni.

szóval azt ajánlom, hogy vagy 1 fal erős színű, a többi fehér vagy bézs.

2010. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem olyan a falam,hogy felül sárga, középen elválasztva kék tapétacsikkal és alul kék. szerintem piros, rozsaszin,fehér,narancs szinek is jók lennének úgy, nekem nem tetszik ha egyik ilyan másik olyan.barátnőmnek a piros mellé kiwi zöld volt, azis jól nézett ki.de nekem tetszik a piros és a bordo is.
2010. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!