Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rendeltem egy könyvet (Az...

Rendeltem egy könyvet (Az inga megmtuatja-Osman Hasanpasic), amihez elviekben van egy mellékelt inga is, de az nem jött meg.3000ezret fizettem érte, azt mondta a nő, hogy majd rendel hozzá egy ingát. Hogyha nem jön meg az inga, reklamálhatok?

Figyelt kérdés

Csak mert én úgy fizettem 3000ezret, hogy ingával együtt megkapom majd, és szerintem ez így nem éri meg, mit csinálhatok?


A kérdést azért ide írtam ki, mert nem hinném, hogy a könyvek témában ismeri e valaki az ingát..


2012. ápr. 19. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Reklamálj nyugodtan, biztos kifelejtették a csomagból. Ha nem küld, csinálsz egyet magadnak, pl. cérnára felkötsz egy gyűrűt. (De küldeni fog, csak reklamálj mielőbb.)
2012. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem van már egy ingám, ami ehhez lesz vagy elajándékozom vagy megtartom.

Engem konkrétan az ár zavar.

2012. ápr. 19. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Háromezer ezret?... most számoljunk utána mennyi az? 3.000.000.

És igen, jogosan reklamálhatsz, sőt, a pénzed is visszakérheted. Téged véd a törvény.

A biztonság kedvéért e-mailben is szólj neki, és ügyeskedj ki, hogy abban is megígérje hogy megrendeli, hogy legyen mire hivatkoznod, ha túl sokáig ígérgetne.

2012. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3ezer ft. Bocsánat. :)

Egyébként tegnap bementem, azt mondta, hogy még nem jött meg de megfog jönni. Mondtam, hogy majd akkor jövőhéten benézek..

2012. ápr. 21. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!