Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet INGÁT VENNI?

Budapesten hol lehet INGÁT VENNI?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
VENNI? Csináljál magadnak kedves kérdező. Kell egy madzag és egy súly. Dobj egy privit és küldöm a részletes tervrajzokat
2011. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 15.000 forintért egy energiával feltöltött kristályingát küldök, mely sokkal pontosabban megtalálja a vízereket.
2011. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már kinéztem egy hegyikristály ingát 5000 ft-ért. De még nem biztos h megveszem, feltéve ha az első válaszoló megmondja hogyan kell készíteni, és egyáltalán, ha el tudom készíteni.
2011. nov. 22. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Drága kérdező. Komolyan ki akarsz fizetni 5000 forintot erre? Ez egy átverés. Nincs semmi misztikus magában az inga anyagában. Épp ezért UGYAN AZT A HATÁST lehet elérni ha egy madzagra ráakasztasz egy akármilyen súlyt.

Küld inkább azt az ötezrest a leukémiás gyerekek alapitványának

2011. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A hegyikristály nem más, mint tökelemi szilíciumoxid, kb mint a kvarchomok. Fellógatsz egy számítógépalkatrészt, az is megteszi. Sőt. Azokat egy dabab hatalmasra növesztett monokristályból szeletelik, így sokkal tisztább, mint az ezotérikus rablóbolti.

Ha siekrül az ingával kimérned valamit, akkor ne felejts el jelentkezni néhány tudományos alapítványnál, mivel kőkemény pénzjutalmat ajánlanak annak, aki demonstrálja ezen alternatív képességek valamelyikét.

2011. nov. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!