Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki idézet már szellemet?...

Valaki idézet már szellemet? És történt valami?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 19:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Mi egyszer barátaimmal(15éves voltam)Táborba voltunk ott volt barátnőm én és haverok szellemet idéztünk kellet hozzá (nem tudom miért) egy tankönyv,kulcs,és egy ruha Meg idéztünk egy szellemet (nem tudom ki volt az) és megszállta a barátom mert ugye leggyengébbet szállja meg na meg szállta és mondta nagyon fáj a feje és kórházba vitték másnap agyvérzésbe meg is halt.És felkerestünk egy papot hogy hogy lehetne vissza zárni a kaput és azt mondta: Akié a kulcs csak az tudja vissza zárni a kaput és ugye a mostanra már halott barátomé volt a kulcs és a kapu mai napig nyitva van!
2011. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
22%
Azért vitték kórházba mert elájult
2011. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%
Igen, azóta vagyok gumiszobában.
2011. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
26%

Halottál már az ouija tábláról? Filmekben is van. Interneten 33 ezer ft. De te magad is készíthetsz egyet. Kell egy pohár és egy lap, amire számokat, betűket írsz.


Elköszönni sose felejts el tőle, mert a nyakadon marad. És sose tegezd!

2011. okt. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
30%

Ja, egyedül is csinálhatodd a szeánszt. Ha többen vagytok, csak az üljön körbe, aki nem vicceli el és tényleg érdekli, akarja.


És a legjobb, ha van egy kis médiumi képességed. A legjobb a halak személy.

2011. okt. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%

"És sose tegezd!"


Szegény angolok akkor hogyan idéznek? Magyarul? :)

2011. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
16%
Szellemet idézni és ezt nagyon szigorúan mondom csakis képzett sámannal csináljatok!! mert ha megidézel valamit sose tudhatod hogy jó vagy rossz -e és ügye azt a legtöbben tudják hogya szellem a hívójáho van kötve és és csak akkor tud visszamenni hogyha megöli a személyt (személyeket) ez tud lassú és fájdalmas dolog lenni... mert a a szellem azt is mondhatja hogy magától nem megy vissza... és akkor jön a baj... mert csakis egy képzett sámán élg erős ahoz hogy vissza tudja küldeni..
2011. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Én egy sztorit hallottam szellemidézéssel kapcsolatban. Egy rokonom az akkori osztálytársánál volt, illetve nem csak ő, hanem még jó páran. Azt még tudni kell, hogy a faszi akinél voltak, az egy sátánista volt, és már tudott ezt azt az idézésről.

Körbeültek a kis kerekasztalnál, majd meg akarták idézni a Sátánt, de mivel úgy gondolták, hogy az túl erős lenne, ezért maradtak valami "kisebbnél"...Hitlernél.

A lényeg, hogy amikor megidézték, akkor hallottak kopogásokat, de semmi nem utalt arra, hogy az valóban a szellemnek a jelzése lett volna, a furcsa viszont ezután következett...egyik pillanatról a másikra hatalmas fülsiketítő fütyülést hallottak, de olyan szinten, mintha valaki a szobában fújt meg volna teli tüdőből egy sípot, és jópár másodpercig hallották. Ezután persze mindenki a másikra gyanakodott (de közben ugye nem mozdultak el az asztaltól), aztán arra gondoltak hogy valahonnan kintről jöhetett a hang, mert honnan máshonnan, de ennek ellenére teljesen olyan volt mintha valaki a szobában fütyült volna. Ezután kopogást hallottak az ajtón, ettől majd összesz*rták magukat :) de csak a házigazda anyukája volt, aki kérdőn állt az ajtóban, és kiváncsiskodott, hogy mi a f*szért kell ilyen hangosan fütyülni?....

2011. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Antimod ***** válasza:

"Szegény angolok akkor hogyan idéznek? Magyarul? :)"


Az angolok alapjáraton magázódnak.

2011. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
You
2011. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!