Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Reikivel milyen eredményeket...

Reikivel milyen eredményeket lehet elérni?

Figyelt kérdés
Teherbeesésnél segít?És ha igen,akkor konkrétan mondanom kell a reiki mesternek,hogy ezt a terültet kezelje,vagy ez nem mérvadó?

2012. ápr. 28. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok reikis, de szerintem segíthet fentebb tornászni néhány százalékot, ha a teherbeesés a cél. Ha sikerül megtalálni azt a blokkot, ami gátolja a sikert, akkor talán segít rávezetni arra, hogy miben kellene változnod. A meddőség egyik fő oka, hogy tudat alatt tiltakozol. Nyugodtan jelezd a reikisnek, hogy pontosan miért is kerested fel, de azt tudd, hogy ő csak besegíteni tud, rajtad fog múlni a dolog.
2012. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A reikivel kezelhető bármilyen fizikai vagy pszichoszomatikus eredetű probléma. Ha problémád van a teherbeeséssel, ezt is lehet természetesen reikizni. Van ezzel kapcsolatban pozitív tapasztalatom. Volt egy vendégem, akinek szintén ilyen problémája volt és a kezelések hatására utána összejött a baba.


Hogy hol kezelni, erre a legjobb válasz az, ahol szükséges. A kezelés során különféle érzeteket érez a reiki kezelő ami alapján érzi mely területeket kell energetizálni. Ilyen típusú problémánál egészen biztos kell kezelni a méhet és a petefészek területeket is.

2012. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Általában hiszek az ilyesmi dolgokban, de a reiki nálam semmit se segített. Anyám elvégzett nem egy ilyen tanfolyamot egy egész korrekt társaságnál(én is ismerem őket, voltam előadásaikon is), de a reiki semmit sem ér...
2012. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Susiel ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalataimról tudok beszélni és nem merném kijelenteni, hogy a Reiki semmit sem ér. Lehet, hogy nem mindenkinek az a megfelelő kezelési mód, de én már nem egy, nem két pozitív tapasztalatot köszönhetek a Reikinek.
2012. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!