Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítséget kérek, mert nagy...

Segítséget kérek, mert nagy dilemma elé kerültem. Tényleg nem lehet otthon nagyobb 20kg-os súlyzókkal kezdőként eredményeket elérni, anélkül, hogy ne járnék konditerembe?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire fontos a konditerembe járás, otthon nem lehet megoldani a szükséges súlyzók eszközök beszerzésével?22/F


Nem szeretek emberek közé menni, vannak szociális gátlásaim sajnos, utálom, ha megbámulnak. Otthon nyugodtan tudnék edzeni, ami kell meg tudom venni, csak nem tudom pontosan mi kellene egy 20kg-os kézisúlyzókészletet néztem ki most, lábra is lehet vele edzeni valaki azt mondta. Rendes étrendről is gondoskodnék természetesen.


2011. dec. 23. 18:09
 1/9 dirtboy ***** válasza:
meglehet oldani simán,ha van eszköz és van szakértelem sima ügy.
2011. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ismerni kell a gyakorlatok kivitelezését, plusz állítható súly kell. emellett dirtboy már sokszor leírta a minimum felszerelést, egy súlyzóval lehet erősíteni, számos gyakorlatot elvégezni, de okkal ajánlja ő is mellé ilyen olyan gépek beszerzését.

általánosságban: nem hülyeségből jár rengeteg ember le, hiába tudják az elméleteket (nyilván edzés elmélet neked is kell, Kérdező) sok embernek nincs lehetősége (helye) berendezni egy saját termet, még ha anyagi szempontból nem is megfizethetetlen.

2011. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég sokat el lehet vele érni, de kéne hozzá egy állítható pad is. Lábra is tudsz edzeni vele, guggolást kitörést, vádlit tudsz vele csinálni.
2011. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Saját testsúllyal is kiválóan lehet erősíteni (fekvőtámasz, húzódzkodás, tolódzkodás...)
2011. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
erősíteni igen, de a speciális konditermi gépek, sokféle súlyzók testépítéshez nélkülözhetetlenek. konditermi gépek beszerezhetők otthonra..
2011. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ma 21:24


az erősítés és a testépítés között mi a különbség?

2011. dec. 23. 23:08
 7/9 A kérdező kommentje:

nem akarok nagyon kigyúrt sem lenni, valami aranyközépútra gondoltam


azzal is megelégednék már


53kg vagyok egyébként, ha ez számít valamit

2011. dec. 23. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Erősítésnél az erőszint növelése,testépítésnél pedig a minél nagyobb izomtömeg és minél kisebb testzsír% elérése(tehát testünk minél szebbé formálása) a cél...
2011. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egen. deee vigyázz, mert nem nagyon szoktuk szeretni, amikor valaki nem akar kigyúrt állat lenni. nem azért, mert én testépítő vagyok és nem tudom elképzelni, hogy hogy nem akarsz kigyúrt állat lenni, hanem mert kiba.szott kemény munka csak pár kiló izmot is felszedni. tehát ha életed halálod beleadod, akkor van esélyed fejlődésre, ennyi. nem túl izmos leszel pikk pakk 2-3 év alatt.
2011. dec. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!