Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szakértők, mi a totemállatom?

Timoking kérdése:

Szakértők, mi a totemállatom?

Figyelt kérdés

Kérem aki szakértő az ilyesmiben, segitsen megtalélni a totemállatom:

Sokat gondolkodom a dolgokon, ugyanakkor szeretek megfigyelni és következtetni, gyorsan jár az agyam csak sokszor lusta vagyok. Tudok és szeretek viccelni, beszólni, szeretem a titkokat, a veszélyt. Tudok komoly lenni, de belemegyek minden hülyeségbe, amit érdekesnek tartok. Szeretem a bbarátaimat, megvédem őket ha tudom. Szeretek velük lenni, de néha jó egyedül is. Utálom a hazugságot, hazugságért verekedni is képes vagyok, vakmerő vok, szeretem az igazságot és sok mindenre képes vagyok érte.



2012. máj. 1. 11:42
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Beszállnék a könyvajánlók sorába: [link]


Egyébként totemállat elég sok kultúrában felfedezhető és sok módja van annak, hogy az ember kapjon egyet.


Azok a tulajdonságok sok esetben nem is számítanak, amiket leírtál szerintem. Van, amikor olyan totemállattal illettek mondjuk egy indiánt, ami segítette, mert olyan tulajdonsága hiányzott, amit az állat pótolt számára.


De ha nagyon szeretnél, akár fel is kereshetsz egy indiánt, sámánt, táltost... vagy menj el az állatkertbe és amelyik állat a legjobban "megfog", az jó is lesz.

2012. máj. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 claidheamohmor ***** válasza:
Lehet, hogy látomásban kéne megjelennie? Egy helyen olvastam, Sánta Őz (Lame Deer) egyik könyvében, hogyan lett a totemje a mennydörgésmadár, ami a "szakirányt" :D is meghatározta számára (sámán)...
2012. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
az egyesnek igaza van. borz
2012. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Az Állatok ereje könyv inkább érdekes összefoglalója a mítoszoknak, mint hasznos segédeszköz a kereséshez :)

Megvan nekem ez is, és a másik ajánlott könyv is, de az első könyv, habár kevésbé csilli, hasznosabb.


Látomásokban, álmokban, révülésekben, vagy ha épp megtámad, vagy a való életeden is végig kísér.. sok módja van, hogy megmutassa magát.

Olvasd el az ajánlott könyveket, könyvtárakban is előfordul, hogy megtalálod őket.

2012. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Zsizsik666 ***** válasza:

ez nem ilyen egyszerű. Meditálj, vagy álmodd meg!

Pl. amelyik állat megjelenik a meditációdban, vagy álmodban, az lesz a totemállatod, ha!:

Az utána való héten, visszajelzéseket kapsz. Tehát többször találkozol azzal az állattal, minthogy az a véletlen számlájára írható lenne. Tehát a valóságban, az álom vagy meditáció után, pl. arról az állatról látsz egy szép képet, látsz utána egy poharat, amin az az állat van, megnyitsz egy netes oldalt, és ott van az állat képe, rajzolatát meglátod a homokban véletlenül stb.

Ez a megerősítés.

Nem te választod a totemállatod, hanem ő téged.

Lehet egyébként két vagy több totemállatod is.

2012. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
indián vagy?
2012. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
menj ki a kertbe, és nézd meg a totemoszlopodon.
2012. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 NagyHunor válasza:
52%
az ökör
2012. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Susiel ***** válasza:
A totemállatodat meditáció útján "kapod meg". Nem Te választod! Ő választ téged. Van erre többféle meditáció is. De miért szeretnéd megtudni, hogy mi a totemállatod?
2012. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Szia!


Totem állatról kérdeztél régen. 2 héten belül meg mondom mit lehet tudni totem állatokról. Írj email címet hogy elküldjem az információt. e-mail címem: 159simba@gmail.com

2013. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!