Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szakértők! Hogyan kell a...

Szakértők! Hogyan kell a Vonzás Törvényével a hajnövekedést gyorsitani? Hogyan csináljam? Mire kell gondolnom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
lúzer...
2010. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

-.-"

ülj le a wc-re és gondold jó erősen,h hosszú lesz a hajad.

nagyon erősen kell koncentrálnod,ezért is kell a wc-re ülnöd,nehogy be kakálj...

2010. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

A vonzás törvényénél sokan elfelejtik azt az egy dolgot ami nélkül nem megy!

Tenni kell érte!


Vegyél hajnövesztőt pl, vagy tudom is én mit!

2010. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

egyél sok vöröshúst (vas miatt), meg vannak nagyonhiperszuper (és szuperdrága) vitaminok, azokat is eheted, bár szerintem job az egészséges táplálkozás, +minden este masszirozd át afejbőröd jó alaposan (vérkeringés szempontjából), plusz kéthavonta vágj vissza a végéből mert kül. letörik ami már nőtt.

Hidd el, hogy ez segíteni fog és nőni fog a hajad.

mostantól sz*rni is a vonzás törvényével fogunk?:S

2010. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

ma 19:54

Kb, mindenki azt hiszi a vonzás törvénye egy csoda, elképzelem, hogy hosszú hajam van és már is kinő...-.-

Tenni kell érte, és megadatik a lehetőség, hogy előre tudj lépni az életben, ez a nagy varázslat a vonzás törvényében!

2010. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
magyarul nem létezik csak ráveszik az embert a cselekedetre:) beismerem én is hogy fontos a pozitiv gondolkodás, de azért pacalpörköltel meg egy kis hittel senki sem érte még el a szupermodell alakot.
2010. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De létezik csak picit félre értelmezik!

Akiket érdekel mire gondolok nézzék meg Randy Gage erről szóló rövid videóját!

Íme:

http://www.youtube.com/watch?v=EfggMIgktjE&feature=related

2010. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BlackSword ***** válasza:
43%
Vágass sűrűn a végéből... Akkor egy idő után gyorsabban fog nőni, és mosd sűrűn... ennyi a titka...
2010. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

ezért veszélyes az idiótáknak okosságokat mondani, mert azt hiszik hogy utána egyből tibibácsi kivánság müsorában lesznek. Nem így müködik a vonzás törvénye, és a világ sem. Ébredjetek!


Sajnos a sok áltudós, meg sarlatán épp az ilyen hülyékböl tud meggazdagodni, mert vannak olyan sötét emberek mint pl a kérdező. Mélyülj el jobban a témában, úgy fogod tudni a választ.

2010. jún. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Csak ugy magatol nem fog kinoni a hajad de en peldaul diofalevel es a csalanbol fott teaval mosom a hajam,es ha hiszitek ha nem a valligero hajam ,egy honap utan a hatam kozepeig ert.Probald ki.Minden nap vagy harmadik nap mosd le,ja esezt a teat ihatod is naponta,mivel gyogynoveny,es jobban hat.
2010. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!