Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett? (meditáció)

Ez mi lehetett? (meditáció)

Figyelt kérdés

Sötétben meditáltam, csukva volt a szemem. Eléggé bele voltam merülve, mikor egy kis éles fényt láttam, ami el aludt pár másodperc múlva. Ez mi lehetett? Leesett volna a vérnyomásom? De akkor nem csak egy fényt láttam volna, plusz feküdtem is. Elég ijesztő volt.

Egyedül voltam, senki sem kapcsolhatott fel lámpát, plusz akkor nem csak egy ponton láttam volna a fényt.


2012. máj. 2. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én van, hogy éjszaka lehunyom a szemem, és csillagokat látok. Komolyan. Mintha az égboltot nézném. Ez valamely természetes ok miatt következik be, ugyanúgy nálad is. Nálam is villan be néha fény, pedig nem vagyok egy meditatív típus.
2012. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Káprázik a szemed. Esetleg nem vakargattad a fény látása előtt? Egy idő után én meg mintha hóesést látnék.
2012. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Nem fizikai forrása van, ezt a belső érzékeid aktiválódásd okozhatja. Hasonlóan a hipnagóg képekhez.
2012. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hipnagóg képekről halottál már? Szerintem mielött meditálgatsz kicsit néz utánna mik történhetnek nehogy egy alvásparalízisbe belefuss ^^"
2012. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!