Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Magától kettétört egy poharunk...

Km. kérdése:

Magától kettétört egy poharunk, miközben beszélgettünk a konyhában, ha babonás lennék, mit jelentene ez?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Pohár, ha hirtelen magától kettéválik, életedben nagy változás következik be, szerencsés irányban.


Ha valami üveg magától megreped, valaki meghal.

2012. máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Arra járt egy ninja és képességeit tesztelte.
2012. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk egy tükör repedt meg egyszer, három felé. Akkor költöztünk (nem a költözés miatt repedt meg, nem sokkal előtte) anyu meg is ijedt, hogy nem jó ötlet, lehet, széthullik majd a család...

Pár év múlva az új ház terhei miatt apám inni kezdett, én tiniként elmenekültem, ők elváltak.

Szerencsére azóta minden oké, apám már nincs a képben, anyám is boldog azóta (hosszú ideig egyedül volt) és én is férjhez mentem, visszaköltöztünk anyu mellé, ha kéne neki segítség, ott legyünk a legyünk.

Szóval vigyázz, de ne félj, előbb-utóbb minden rendbejön.

2012. máj. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megrepedhetett a hirtelen hőmérséklet változástól.

De, ha babonás lennél, akkor rossz jelnek tekinthetnéd.

Anyukámnál az éjszaka közepén eltört MAGÁTÓL a tükör.

Egyszerűen szétrepedt, kis darabokra esett.

Anya, aki nagyon racionális, még ő is megijedt.

Azt mondta, "Remélem, nem rossz jel!"

Rossz jel volt, nagybátyám rá 3 héttel infarktusban meghalt.

De, ez csak egy történet, nem biztos, hogy a pohárral is így van.

2012. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már több pohár,üvegedény és tükör tört össze. Semmi rossz nem következett utána. Igaz,nem hiszek a babonákban.
2012. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is repedt, tört már szét a semmitől. A hőmérséklettől, hogy már eleve repedés van benne. Szóval ne aggódj. ^^
2012. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Na tessék! Muszáj volt erőltetned a magas C-t???
2012. máj. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom hogy jelent-e valamit, de most már egyre többször fordult elő fura dolog... Lehet hogy más családtagom nem vigyázott rá, de hogy a saját testemben is törés volt, na ez már eléggé baljós... kb 1-2 hét leforgása alatt az egyik üvegkancsón egy lekerekített paralelogrammára hasonlító repedés jelent meg, mintha vágás lett volna. Amikor kevergettem benne az italt, egyszer csak kirepült az üveg darab, és kiömlött a benne lévő folyadék. Aztán jött a következő baj.. A jó 10 éve gyökér kezelt zápfogamból kitört egy darab miközben gabonapelyhet ettem. Ha ez még nem lenne elég, a kipótolt metszőfogamról szintént levált egy darab (vágás szerűen), aztán a kedvenc kis 3 dl-es korsóm köralakban tört meg VÁGÁS SZERŰEN SZINTÉN! És most itt tartok. Ja mellesleg a mellkasom néha szúr mindenféle előjel nélkül főleg szív tájékon. Habár már egy páréve megbarátkoztam a gondolattal, hogy nem érdekel ha meghalok, azért még van pár dolog amit szeretnék megalkotni, hogy hagyhassak is hátra valamit. Valakinek valami ötlete, hogy miért történnek ezek? Lehet, hogy a túlvilágról akar valaki jelezni? Vagy lehet, hogy ennyire szájbarágósan akarja valaki a tudtomra adni azt a bizonyos közmondást? Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik. Hmm...
2020. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!