Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Novemberben egy buszmegállóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novemberben egy buszmegállóval egy fiúval várakoztam, akivel egy suliba járok (évfolyamtársak vagyunk). Elég sokat beszélgettünk, majd mikor jöttek érte, rám mosolygott. De ezmost mit jelent?

Figyelt kérdés
Én akkor beleszerettem, és ez az érzés azóta sem változott. Még decemberben nagyon úgy tűnt, hogy viszonozza az érzéseimet, mert hát, ahogy egyik barátja mondta, olyan típusú lány vagyok, aki bejön neki. De most már nem így van, miért? De az egyik haverom megelégelte, hogy bizonytalankodom, ezért beszélt vele. Ő pedig azt mondta, hogy most más tetszik neki. Azóta eltelt pár hónap, és néha még mindig produkál olyan "tebejössznekem" jeleket, de nem tudom. Próbálom elfelejteni, de mindenhol összefutok a nevével és akkor eszembe jut. Nem tudom, hogy merjek e vele beszélni, mert hátha nyomulásnak veszi. Most akkor beszéljek vele? Vagy ne? Nem tudom mi legyen.

2012. ápr. 26. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
O miert nem engem szeret, miert??! Az elet mar csak ilyen... :D
2012. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy buszmegállóval várakoztál? Azt meg hogy? :D:D
2012. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
beszélj vele. mindent, vagy semmit. nem veszthetsz sokat, vagy lesz valami, vagy minden a régiben marad.
2012. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen a buszmegállóban vártam, hogy jöjjenek értem kocsival,és ő is ott várt a saját szüleit

hát köszi akkor jó :D

2012. ápr. 27. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!