Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vérrel együtt átvehetjük...

A vérrel együtt átvehetjük más tulajdonságait és érzéseit?

Figyelt kérdés

Vért kaptam előző héten a kórházban, és azóta folyton idegen érzéseim vannak.. Soha nem voltam ideges ember, de az eset óta állandóan ingerült vagyok és dühös.. A barátnőm mesélte, hogy mikor ő kapott vért, akkor ő ijedős lett, mindentől összerezzent és szokottnál is érzékenyebb lett.

Lehetséges, hogy a vérrel átvesszük a véradó tulajdonságait?

Valakinek hasonló tapasztalata?


2012. máj. 3. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem, én ilyesmit nem tapasztaltam
2012. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem tapasztaltam.
2012. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

Nem, vérrel nem kerülnek át érzések.

De aki elindult az ezotéria útján, és behívott mindenféle sátáni erőt a világába, azt egy idő után természetes, hogy mindenféle rossz gondolatok kísértik.

Megoldás:

térj meg Jézushoz, és hagyj fel az ördögi praktikákkal.

A rossz gondolatok nem a vértől, hanem a szív romlottságából fakadnak.

Ahogy Jézus mondta: nem az rontja meg az embert, ami a száján bemegy, hanem ami a szájából kimegy (a mondatok, gondolatok).

Ennyit arról, hogy a keresztyénség mennyire baromság.

Látod, most ott ülsz, és rettegsz.

Ide jutott az életed.

2012. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ne hallgass a szektás alakra... Az ezotéria úgy baromság ahogy van, ez igaz, vérrel nem kerülnek át érzések, maximum bemeséled magadnak, valószínű valami más bajod van, esetleg front, a hirtelen jött meleg, akármi. De a kereszténység és az ezotéria kb. ugyanaz a kategória..
2012. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vérrel max fertőzést vagy betegséget veszel át, de ha ellenőrzött véradó/véradás volt nem hiszem azt sem
2012. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És akkor el kéne gondolkodni, hogy a vér mely alkotóelemeiben hordozná a gazdája tulajdonságait és érzéseit, sőt lehet-e ezeket egyáltalán hordozni.
2012. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%

A barátnőmnél miután vért kapott több dolgot is megfigyeltünk:


tele lett anyajegyekkel a bőre


és az arcbőre minősége is megváltozott


sosem volt izzadós típus, most meg kifejezetten zsíros lett a bőre az arcán.

azóta minden fényképen fénylik, pattanásos.

2012. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak olyat hallottam, hogy ha valaki csontvelőt kap, akkor megváltozik a vércsoportja, olyan lesz, mint a donorjának. De hogy vértranszfúziónál lenne ilyesmi, erről nem tudok. Én is szoktam rendszeresen kapni vért, én inkább előtte stresszelek mindig, nehogy rossz fajtát adjanak és bajom legyen tőle, miután megkapom, már nincs semmi problémám.
2012. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, de szimpla érintéssel igen, már amennyiben olyan mutáns vagy, mint Vadóc.
2012. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pietrosol ***** válasza:

Más tulajdonságait és érzéseit már akkor át tudod venni ha csak a közelében vagy!

A természeti népek,mint karmikus információ hordozóra tekintettek a vérre(vérszerződések)!

2012. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!