Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ezotéria hívőkről átlagosan...

Az ezotéria hívőkről átlagosan mi az emberek véleménye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 12:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

Nekem személy szerint az hogy nem a Földön élő, felettébb naív személy VAGY az emberek naívságát kihasználó valaki aki ezzel akar pénzt keresni.


ennyi.

2012. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

Ezo-s vagyok de ezt nem hagyhattam szó nélkül

... Felszínes véleményük van meg nem értem hogy egyesek miért ítélkeznek olyanokról akiket nem is ismernek közelebből ez csak előítélet!

Ergo én olyan vagyok akit a tudomány is érdekel.

2012. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

Mert az emberek olyannak ítélnek meg amilyennek látnak... Szóval ha te azt mutatod hogy mindenféle logikátlan és tudományosan nem elfogadott dolgokban hiszel akkor valószínűleg számodra elég sértő lesz a véleményük...


pl ez: YOU IS IDIOT. ;)

2012. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
28%

utolsó: az you are idiot, de nem baj

egyébként nem tartom normálisnak az ezósokat

2012. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Inkább nem írom le :)
2012. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Csak nyugodtan. Kíváncsi vagyok.

Az eddig válaszokat köszönöm.

2012. máj. 5. 14:22
 7/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy bolondok, pedig fordítva nincs így.
2012. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan hoyg ezoteria hívő. Az ezotéria egy jól körül nem határolt tág gyűjtöfogalma különböző elméleteknek, módszereknek, technikáknak, stb, amelyek valéamelyikéban lehet hogy megtalálta már valaki amit keres, lehet hogy nem.

A kérdés ezért értelmetlen.

2012. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Diavolino44 ***** válasza:

Ezós vagyok én is. Sok ember ezt a dolgot már túlzásba vitte. Aki nem hajlandó a tudomány oldalát is nézni az beleesik abba a csapdába mint a szkeptikusok. Csak az egyik oldalt látja meg.

Van erre egy kedvenc példám. Melyik tudja jobban élvezni egy üveg bort az alkoholista vagy az absztinens? Egyik sem csak aki középen jár.


Másik, az ezotéria befelé fordulást jelent, aki azzal törődik hogy mit gondolnak róla mások azok inkább hagyják abba ezt az egészet. Egy valakinek kell tudni megfelelni ez saját magunk.

2012. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Azt hogy bolondok, pedíg fordítva nincs így."


Hát igen mert olyan ember nincs aki úgy születik hogy ezo-s. Ezt a média és egyéb olyan "szervek" hitetik el velük akiknek legfőbb céljuk hogy a TE pénzedből vegyenek Ferrarit.

Viszont azért valahol legbelül az ezo-sok is tudják hogy hülyeség amit hisznek.


Jah és utolsó kommentelőnek üzenném hogy a kérdező azokra az emberekre gondolt akik az ezotéria egyes részeiben hisznek, tehát az ezotériások "körének" tagjai, röviden EZO-sok. És hogy az embereknek általában mi a véleményük ezekről az emberekről.

Ez volt a kérdés, ami szerintem teljesen egyértelmű és világos.

2012. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!