Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Világvége vagy szerintetek mi...

Világvége vagy szerintetek mi jön (link)?


2012. máj. 10. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
dimenzió egyesülés.
2012. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hallgattam meg de:

Meteorok jönnek mennek, talán egyszer egy nagyobb be is csapódik. Mit aggódjunk ezen alapon, aminek jönnie kell, az jönni is fog, és ha nem tehetünk ellene, hát nem. A Földön voltak már nagy fajkihalások nem az első lenne, és nem is az utolsó, ha az emberi világ véget érne.

2012. máj. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Ekkora f@szságot már régen hallgattam... Kár volt az időért.
2012. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A gond az egésszel az, hogy a SETIt jelölik meg, mint ami ezt megtalálta, csak éppen a SETI rádiójeleket keres, nem az eget nézegeti optikailag. Innentől az egész hülyeség.

Pláne, hogy cáfolják is:

[link]

2012. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az az igazság, hogy a cáfolás pont hogy megerősítés. Roswell-ben is megerősítették, hogy csészealj, 1 nappal később aztmondták, hogy léggömb. Hogy lehet a kettőt összekeverni? Sehogy. Talán itt is ez áll fenn. Vagy valóvan tévedtek.

Azt nemtudom mivel foglalkoznak, de elvileg a NASA is megerősítette ugyanezt.

2012. máj. 11. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Wut?? Ha a cáfolás megerősítés, akkor mi valójában a cáfolás? Avagy bárki bármit mond, neked van igazad? A SETI valóban csak rádiójeleket kere, kitettek pár parabolaantennát a sivatagba, aztán jönnek a jelek, semmiféle optikai észlelés nem történik. Ez ellen nem tudsz mit csinálni. És az "elvileg" elismert a NASA itt azt jelenti, hogy a NASA nem ismert el semmit. Elvileg én meg háromdiplomás asztrobiológus vagyok. Na? Az egész egy régesrégi hoax.
2012. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!