Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol találhatok részletes...

Hol találhatok részletes leírást Oliver Shanti (Ulrich Schulz) életének korábbi szakaszairól? (németül vagy angolul is jó)

Figyelt kérdés
Mert a gyerekmolesztálós ügyeiről írnak mindenfelé bőséggel, de az is érdekelne, hogy ezelőtt mi volt vele, merre járt, mit csinált? A németországi és a portugáliai kommunájáról tudok, az ezek előtti időszak érdekelne igazán, pl. az indai tartózkodása, meg minden más, ami még korábban, ezek előtt volt. De ezekről eddig mindenhol csak vázlatos, legfeljebb néhány bekezdéses összefoglalókat találtam. Esetleg tud valaki részletesebb leírást (akár angolul vagy németül is) ezekről a korábbi életszakaszairól?

2012. máj. 11. 12:54
 1/5 anonim válasza:
2012. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ugyanaz vagyok: [link]
2012. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de lásd a kiírást, ezekkel sajna nem vagyok előrébb. :) Ismertem mindkettőt, ezekre is utaltam fentebb, hogy "csak vázlatos, legfeljebb néhány bekezdéses összefoglalók" - és ennél részletesebb leírást keresek azokról a korai életszakaszairól.


De a segítő szándékodat ettől függetlenül nagyra értékelem és köszönöm, ment is a zöld kéz mindkettőre. :) És ha netalán találnál még valami tényleg alaposabb, részletesebb infóforrást is, azt még külön köszönettel fogadnám. :) Köszi mégegyszer. :)

2012. dec. 12. 16:57
 4/5 anonim válasza:

Nagyon szivesen segitetem! Sajnos mar masikat nem talaltam!

(elozo)

2012. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
segitettem*
2012. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!