Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy álmomban ha...

Miért van az hogy álmomban ha angolul álmodok tökéletesen beszélek?

Figyelt kérdés
Középfokú szinten beszélem a nyelvet, de ébren-normálisan nem megy úgy ahogy a magyar, hogy csak mondom-mondom folyamatosan, kicsit lassan beszélek, de amikor álmodom és szoktam angolul akkor mint a pikk úgy beszélek, és tudom is hogy nyelvtanilag is helyesen, álmomban jobban működik az agyam ezen része?
2011. aug. 11. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt már, nyelvvizsgára készülés előtt, de sajnos én sem értem hogyan lehetséges.
2011. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az álmokban minden lehetséges... :D

Egyébként ha eleget foglalkozol vele, akkor annyira azon jár az agyad hogy álmodban akár beszélhetsz is hangosan angolul. Gimi alatt a koleszban pl. azzal szórakoztak a szobatársaim, hogyha némileg illuminált állapotban elaludtam elkezdtek angolul kérdezgetni, én meg válaszoltam ugyanúgy. :) Meg állítólag egyszer elénekeltem a Whisky In The Jar-t, bár ezt ők váltig állítják, én nem bírom elhinni... :P

2011. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Tom Benko ***** válasza:
Csak. Semmi racionalitást ne keress az álmokban.
2011. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is szokott lenni :)

Néhány álmomban oroszul beszél hozzám valaki, én meg nem értem. (most kezdtem a nyelvet)

2011. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az jó. És ha akcentusod sincs, királysáááág:D
2011. aug. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akcentusom lehet hogy van:) de olyan folyékonyan jönnek szavak-mondatok annyira jó lenne ébren is így beszélni.. egyébként az is érdekes hogy csak azzal beszélek angolul akiről tudom hogy az az anyanyelve pl. David Caruso val beszélgettem legutóbb, vagyis én voltam a tolmács. Na ez is csak álom marad:)
2011. aug. 12. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!