Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Gyakran látok félálomban egy...

Gyakran látok félálomban egy görbe hátú, szürkés bőrű, töpörödött embert, aki a szemem sarkából látva sétál. Ki ő?

Figyelt kérdés
nagyon fojtogató a jelenléte, és főként akkor látom, mikor egyedül vagyok a szobámban. olyan, mintha ő irányítana, vagy irányítani akarna... rémisztő.
2012. máj. 13. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
A túl sok horrorfilm, rémisztő jelentet, vagy gyermekkorodban is hallott rémtörténetek visszamaradva, de még a felnőttkori félelem is erős hallucinációt válthat ki, illetve a legracionálisabban magyarázható, természetes dolgokba is képes az ember rémeket látni. Valószínűleg ez áll a jelenés hátterében.
2012. máj. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, de én a helyedben megpróbálnám úgy fejbe rúgni, hogy beszarna.
2012. máj. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
damu roland
2012. máj. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyesmik voltak nálam is de mivel én elhatároztam ha látom még 1szer úgy összeverném őket hogy csak na ! Szedd össze az önbizalmad és ne félj tőle , esetleg légy kíváncsi rá próbáld megismerni , az álmok világa a te birodalmad gondolja arra hogy ennek az irányítását te veszed át ! Ne hagyd hogy egy kis törpe elbaxa tőled ! :D
2012. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Welcome to Twin Peaks....

Amúgy nem tudom,de ne félj tőle.

2012. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is szoktam félálomban hallucinálni. legutóbb egy női alakot láttam. először a szobámban, kissé messzebb tőlem, de aztán meg felém hajolt, csak az arcát láttam, és alig bírtam kinyitni a szemem hogy teljesen felébredjek, meg mondani akartam neki hogy tűnjön el, de beszélni sem bírtam.. na jó mondjuk ez nem válasz a kérdésre, szerintem te is próbáld meg elküldeni. ne félj tőle, egy másik dimenzióban van szóval nem tud bántani.. gondolom.
2012. máj. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsónak: alvás paraliziseid vannak. Ez 100%-ig annak tűnik, kezdve a feléd hajoló alaktól, a szemkinyitás nehézségén át a beszédképtelenségig.
2012. máj. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, de én a helyedben megpróbálnám úgy fejbe rúgni, hogy beszarna."


1. Ez óriási XD

2. Dettó :)

2012. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát ha hiszel az ilyen dolgokban akkor az hosszú lenne leírni,ha nem akkor alvás paraliziseid vannak. Ez nem tesz ki mást mint(röviden): A tested túl hamar kelt fel és az agyat még "alszik". Félelemre nincs ok.
2012. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 nem fordítva? A test még alszik, az agy már ébren van
2017. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!