Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Furcsa képzavarok, erős...

Furcsa képzavarok, erős fények és kínzó fejfájás jön rám félálomban, mielőtt álmodnék. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom kinyitni a szemem tőle, ez az erős villanó fájdalom kényszerít, hogy tovább aludjak, mindez félig tudatos állapotban. Vajon mással is előfordult már ilyesmi?
2011. nov. 7. 19:06
 1/4 anonim válasza:
12%
szívjál mást.:):)
2011. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
állj le a droggal
2011. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
70%
[link] esetleg ez?Vagy Cluster-fejfájás... ki kellene magadat vizsgáltatni.Nem kell rögtön valami természetfelettire gondolni:)
2011. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fura képzavarokkal, és az erős fényekkel semmi gond... ilyenek azok az álmaid, amiket mélyálomban élsz át, de ébredés után már nem emlékszel rájuk. Ezek a tudatalattid asszociációi, amit nem egyszerű éber logikával rendbe szedni, nem is kell.

Egyébként ezeket hipnagóg képeknek, vagyis elalvást megelőző képeknek (hallucinációknak) hívja a szakirodalom. Most gyorsban ezeket találtam róla:

[link]

[link]


Fejfájással nekem is volt gondom, amikor túlzásba vittem a meditációt... napi 2-5 óra. De ez nálam inkább állandósult, kellemes bizsergés volt a homlokomon.


Te kísérletezel valami ilyesmivel? Esetleg tudatos elalvással?

2011. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!