Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Erről részleteket mondanátok?

Erről részleteket mondanátok?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 24. 14:50
 1/3 anonim válasza:

Ma 2012 Május 24-én de 11óra és 11:30 között megváltozott az Isteni energia áramlása. Eddig fentről áramlott lefelé, mostantól viszont lentről jön felfelé. Ennek az volt az előzménye hogy húsvétkor a Föld Angyala elindult...


...hogy birtokba vegye a Napot, és most odaért. Ezután a Nap is csak a Teremtő Isten fényét bocsájthatja a Földre. Eddig ugyanis a Nap és az összes bolygó Lucifer birtokában volt, a világ kezdete óta, most viszont a Föld Angyala birtokba vette, „fölemelte” a Napot az Isteni szintre. A másik változás hogy az Isteni erő az Univerzum aljától áramlik fölfelé. Eddig az erő lefelé nyomta az embert, bele az anyagba. Ez a felfelé áramló erő viszont mindenkit emel majd fölfelé. Lassan megváltozik a világ. Ezzel elkezdődik a fényember korszak. Átlényegül a test. Magasabb rezgésszinten létezik majd mindenki. Újra kezdünk majd hasonlítani a kezdeti állapotunkhoz amikor fénytestünk volt.

2012. máj. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt én is el tudtam olvasni, köszönöm!

De itt túl sok minden nem volt írva..

2012. máj. 24. 16:00
 3/3 anonim válasza:

Igen mondanák, semmikép ne hidd el azokat a baromságokat amiket Julika oldalán olvasol és amiket hasra ütés szerűen összehord. Még a Bibliai isteneket is keveri, teljesen más a teremtő Úr az Ószövetségben és az Újszövetségi Atya. Isten és isten között is óriási különbség van. Persze ő szívesen keveri ezeket. Julikánk nagy kókler, nem véletlenül űzi a szakmát, már több mint 20 éve számla nélkül. Kis unokája leukémiában halt meg, őt az isteni erő segítségével nem tudta meggyógyítani. Érdekes... Ha valódi válaszokat keresel, akár ebben a témában is a következő weboldalakat tudom neked ajánlani: mkh.valosag.net

2012.blogol.hu (erősen ajánlott)

pirospirula.blogspot.hu (erősen ajánlott)

Ezt a nőszemélyt pedig felejtsétek el egy életre, én azt nem értem mennyi embert átvert és megkárosított az évek alatt és még mindig vannak olyan agyhalottak akik hisznek benne.

2013. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!