Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki visszatért a halálból? Milyen érzés? Vagy sztorit ismertek erről a témáról?

Figyelt kérdés
konkrétan arra gondolok, hogy ugye nem tudjuk, hogy milyen a halál, mivel ezt még sajnos senki sem tudta elmesélni. de akinek például valami oknál fogva leállt a szíve, és újra élesztéssel visszajött a halálból, nyilván van valami "tapasztalata" a témával kapcsolatban.
2012. máj. 21. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jöttem vissza, majd talán egy-két évszázad múlva- Akkor majd elmesélem!
2012. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el Dr. Raymond Moody : Élet az élet után című könyvét.
2012. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Épp tegnap volt egy riport Dévényi Tibi bácsival a Frizbiben. Nem tudom miért, de nekem a Dévényi egy hiteles embernek tűnik. Amit elmesélt már nagyok sok felől hallottam, de őneki valóban hiszek. Szóval ő kihangsúlyozta, hogy nem hitt soha az ilyesmiben, de mióta vele megtörtént, egészen másképp látja a világot és már nem fél attól, hogy mi lesz majd ha bekövetkezik.

Tehát egy rutinnak számít műtétet hajtottak végre rajta, amikor valami történt és újra kellett éleszteni. A folyosóról mesélt, amit már sokan átéltek. Hosszú folyosó, arra is emlékszik ,hogy a falak fehérek a legvégén pedig mintha egy nagyon éles lámpa világítani. Oda ért, és egy nagyapja várta őt. Nem értette miért épp ő, mert azóta más, közeli rokon is meghalt már. Az öreg már ott valamit intézkedett és várták. Elmesélése szerint nagyon kellemes és megnyugtató volt az egész, nem érzett semmiféle félelmet. Azóta is nagyon kellemes helyként emlékszik vissza rá. Volt egy ismerőse a Tibi bácsinak, aki szintén ugyanezt átélte, őt is egy rokon várta a folyosó végén. Azért fura, hogy szinte mindenki ezt látja, aki bele kóstolt a halálba.

2012. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

remelem tenyleg igy van, mert akkor talalkozhatok a szuleimmel, sajnos olyan fiatalalon tavoztak el , h nem volt szerencsem megismerni oket.

egyebkent nekem is van egy ismerosom , aki szinten errol szamolt be, bar o nem ismerost emlegetett, csak hosszu, aranyfenyben tundoklo folyosot, teret, es oszonyat megnyugvas, biztonsagerzet es boldogsag toltotte el.

2012. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

# 3

minden szart kitalálnak, csak hogy a tv-ben szerepelhessenek

2012. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2012. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2012. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ide is várja az embert valaki, gondolom oda is. Itt is örömmel fogadják, ott miért lenne másképp? Meghalni csak itt tud az ember, onnan ide jövünk meghalni, hogy oda visszatérhessünk élni. Örökre. Mert a búzaszemnek el kell ahhoz rohadni, hogy új szülessen... Értitek ugye...
2012. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem asztmás rohammal vittek kórházba.Nálam volt egy pillanat, amikor eldönthettem hogy veszek e még egy levegőt és tovább élek, vagy nem, és akkor (úgy gondolom) meghalok.Erre az érzésre biztosan emlékszem. Továbbá arra is, hogy homályosan látok, majd a következő amire "emlékszem" , hogy látom magam felülről, hogy minden féle szart bökdösnek a vénáimba, hallom hogy beszélnek, de nem tudom, hogy mit. Hát én nem láttam se fény se folyosót, nem várt senki sem. Azt tudom viszont, hogy nem féltem csak olyan furcsa volt az egész. A következő kép az volt, amikor az intenzíven magamhoz tértem. Állítólag egy percig sem voltam magamnál, mégis sok részletet vissza tudtam adni. Azóta nem félek a haláltól. És hiszem, hogy utána is van tovább, csak nekem még akkor ott nem kellett megtapasztalnom.
2012. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!