Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan nyugtassam...

Mit tegyek? Hogyan nyugtassam magam? :%

Figyelt kérdés
Nagyon félek a szellemektől..És a sötétben is..Ha itthon vok egyedül és gépezek akkor csak világosban azaz villanynál merek lenni..Volt olyan hogy egydeül aludtam itthon és akkor nem féltem..akkor simán elaludtam asötétben..Van mikro este éjfél vagy hajnali 2 körül kimek wc re és akk se félek csak simán kimek villany nélkül..de van mikor kise merek menni..Változó vagyok..nem mindig félek, de ha igen akkor nagyon..Én szimplán elkezdek félni ha olyat olvasok hogy szellem van valahol és zaklat valakit..akkor rögtön elkezdek parázni..de ha nem jut eszembe akkor nagyon bátor vok..szal azt kérném hogy segítsetek! Hogyan győzhetném le a flelemem? Mindig próbálok másra gondolni és elterelni a figyelmem! Nme mindig jön be! Mire gondoljak? Vgy mit csináljak? Hogyna győzzem le a félelmem? Segítsetek!
2012. jún. 1. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Szellemek nem léteznek, a paranoiád így tárgytalan. De jobb lenne, ha nem néznél olyan filmeket, amiben szellemek és egyéb entitások vannak, illetve itt sem (és más fórumon) sem kellene olvasgatnod, ki mit mond, mivel csak a frászt hozod magadra olyan emberek beszámolóitól, akik vagy képzelődnek, vagy beleképzelik még a szél által meglibbent függönybe is az ártó szellemet.
2012. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ne olvass ilyenekről. Ha nem elég erős az idegrendszered hozzá, akkor ne kínozd magad ilyesmivel. Régebben még rám is nagyon nagy hatással voltak az ilyenek. Aztán évekig felhagytam az ilyesmik olvasgatásával, a horrorokkal, thrillerekkel, youtube videókkal. MOstanában értem el arra a szintre, hogy már nem tudnak ezek a dolgok ennyire hatni rám, már csupán érdekesnek találom, különösebben félelmetesnek nem.
2012. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
49%
Igyekezz racionálisan gondolkozni, az sokat segít. Az ezotéria csak az őrületbe fog kergetni.
2012. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"...ha olyat olvasok hogy szellem van valahol és zaklat valakit..."


...hát ne olvass olyasmit, és ne nézz horrort, csak ha akarsz is parázni :)


...esetleg kutass utána, van -e mitől félned!!...jó kutakodást, vagy parázást...ami tetszik!! :O

2012. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!