Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szegeden itt a vihar. Titeket...

Meloka91 kérdése:

Szegeden itt a vihar. Titeket is megnyugtat a dorges, villamlas? Tiszta relax .

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak megnyugtat, egyenesen lenyűgöz a természet ereje. A villámlás, a vihar, az erő a monoton békés eső :) Egyszerűen fantasztikus...
2012. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtat! :)

Imádok szakadó esőre, villámlásra, tornádóra elaludni :D Ilyen vagyok, nem szeretem a csendet.!!!

2012. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont most írtam ki ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Én is Szegedről nézem :-)

2012. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem nem nyugtat meg, én be vagyok vackolva az ágyamba a takaró alá a laptoppal és onnan vagyok.


20/L

2012. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én is nagyon szeretem... :) Tomboló szélvihar, cikázó villámok, lenyűgöző és káprázatos. :) Ha nem esik az eső, vagy legalábbis nem túl hideg, szeretek ilyenkor kint ücsörögni az udvaron, de csak ha a vihar sötétedés után csap le. :)
2012. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Engem csak akkor nyugtat meg, ha nem otthon vagyok, vagyis a vihar sem otthon van, mert van egy kutyánk meg egy cicánk és nem szeretném ha vmi bajuk lenne, meg persze ha a házra rádölne egy fa ilyesmik. De normál esetben én is Szegeden lettem volna az albiba, csak nem mentem vissza most, pedig akkor nekem is relax lett volna:P
2012. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Napkiraly ***** válasza:
gömbvillámról hallottatok-e?
2012. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
00:05 mert te?
2012. jún. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Napkiraly ***** válasza:
Egely Györgynek van egy remek,megtörtént eseteket feldolgozó könyve,ha azt elolvasod csak fém karosszériájú autóban mert majd ülni viharban :)
2012. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat. Nem félek tőle, de nem is érzek nyugalmat, izgatottságot, semmit. Ez is csak egy időjárási elem, mint a többi. Persze házban vagyok, ha kint állnék nem lennék ennyire nemtörődöm, azért nem mindegy, hogy én ázok el, vagy csak az utca, illetve belém csak-e a a villám, vagy egy fába.
2012. jún. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!