Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Már csak 6 hónap, fél év van...

Már csak 6 hónap, fél év van hátra a "világvégéig". Ki hogy áll hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 06:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Én készülök rá. Be is írtam a naptáromba:

- December 21-e = világvége,

- December 31-e = szilveszter Tamáséknál. :D

2012. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
48%
Háát , ha a világnak vége akkor... minden végy egy új kezdet is egyben. És nem csak az a világvan amiben élünk ,hanem másik is ugyhogy , hát nemtom. Majd meglátjuk
2012. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor még három hónap és utána nem fizetem a rezsit!

Mire kikapcsolnák, már úgyis mindegy!

2012. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Már el is felejtettem hogy decemberben meg kell halnom az okosak szerint xD Annyi világ vége volt már, nem tudom hogy képesek még többet kitalálni. A majáknak azért van vége a naptárnak, mert tudták hogy nem élnek addig és elfogyott a kő vagy mire írták. Mért kell ezt túlbonyolítani? o.O Ha az lenne odaírva hogy VILÁGVÉGE NAPJA akkor se hinném el. Egyébként is lehet holnap meghalok mert elcsap egy busz ezen nem aggódom idegesebb lennék ha azt mondanák, hogy örökké kell élnem
2012. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 cirmos62 válasza:
100%
Baromság!
2012. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért szeretnék tisztán látni, hogy tudjam, kell-e karácsony előtt azt sok őrült bevásárlást, sütést-főzést, ajándék-csomagolást egyéb őrültségek megcsinálni ismét, vagy már felesleges rohangászni, mert karácsony előtt pár nappal úgyis vége a világnak.

Jó lenne már, ha valaki biztosra mondana valamit!!!

2012. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
legalább január elsején nem leszek full másnapos.. ja, és nem kell az éjféli misét sem végigfagyoskodnom.
2012. jún. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Tom Benko ***** válasza:
100%
Kíváncsian várom, mit mond a sok retardált 22.-én. Meg tényleg elfogynak-e 21.-én az IPv! címek... :) (Ugyanis azok a jelenlegi tendenciák szerint tényleg kb. akkor fogynak el. Jó mulatást, nem lesz a fél net, elhull a sok senkiházi spammer.)
2012. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Legalább vége lenne ennek a kizárólag pénzt imádó, kizsákmányoló, önző társadalomnak.Igazán ráférne a földre egy kis megtisztulás.
2012. jún. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Én nagyon várom dec.22-t: ki mivel fogja magyarázni a világvége elmaradását!!!

Az 1999-es napfogyatkozáshoz is mennyi félelem, babona kapcsolódott, emlékeztek még? Aztán megvolt, utánna síri csend, senki nem kommentálta, miért nem történt semmi, egész világra kiterjedő "valami".

2012. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!