Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hi, egy hónap hátralék miatt...

Hi, egy hónap hátralék miatt a szolgáltató ki kapcsolhatja a szolgáltatást? Részlet lentebb!

Figyelt kérdés
mindig határ időre fizettem a közüzemi számlákat de sajnos múlt hónapban nem bírtam anyagi gondok miatt ki fizetni a villany számlámat ma kaptam egy ajánlót levelet az energiaszolgáltatómtól ki kapcsolják a villanyt nálam fel hívtam őket de közölték hogy ez az én bajom kérdés hogy ugyan 30napot túl haladta de 60 napot nem haladta meg ez esetben is ki kapcsolhatnak nálam?
2012. máj. 7. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim alapján nem jellemző, hogy egy hónap késés után kikapcsolják a szolgáltatást.
2012. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ, csak ez nekem is meglepő volt hogy nem is emlékeztetőt küldenek hanem azonnali kikapcsolásról beszélnek a levélben.
2012. máj. 7. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. :) Valószínűleg ettől remélik a mielőbbi fizetést, de nem látom esélyesnek, hogy ha valamiért nem tudsz fizetni, akkor egyik pillanatról a másikra kikapcsolnák a villanyt. Mi rendszeresen elfelejtjük befizetni 2-3 hónapig, utána egyben szoktuk rendezni, és még soha semmi probléma nem volt. Ez az ELMŰ egyébként.
2012. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én meg edf démász ügyfél vagyok :)
2012. máj. 7. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!