Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor szoktatok meditálni? A...

Mikor szoktatok meditálni? A nap során mikor van rá időtök és hány percet szántok rá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A meditáció egy nap kb. legyen fél óra reggel és este. Valahol (nem jut eszembe a népcsoport neve) az egész napot meditálással töltik, és 300 évig is élnek az emberek.
2012. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

na, ezt nem hiszem el. hogy 300 évig élnek. amúgy, marhára ráérnek.

a kérdésre válaszolva: elvileg este, és reggel kéne, de én mindig belealszom, ha ágyban vagyok. arra meg még sose volt erőm, hogy reggel kimásszak az ágyból, és meditáljak, pedig direkt ezért húzom fel az vekkert korábbra..de szerintem napközben is ok, de a reggel és az este a legjobb.

2012. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig így van, 300 évig vannak a fizikai testükbe, csak persze elbújnak a világ elől. A meditációt NEM fekve kell végezni (persze úgy is lehet más gyakorlatnál, pl. testelhagyás, az asztrálszférákra kivetülés esetén). A meditációt érdemes kiegészíteni hatha és kundalini jógával, és az 5 tibeti jógagyakorlattal. Már mint aki komolyan veszi a meditációt és annak célját, és a lelkét és asztráltestét akarja megerősíteni, erős aurát akar felépíteni, ki akarja nyitni a csakráit, és fel akarja emelni a kundalini-t, és onnan is tovább akar fejlődni. Ez a meditáció célja, alapban véve ezért lett kitalálva.
2012. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha egész nap meditálnak, akkor rohadtul megéri 300 évig élni. ha egész nap nem csinálsz semmit, de 300 évig élsz, annak mi értelme?

már bocs, de ha tudod magyarázd el

2012. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: Lehet, hogy nekik megéri. Azért mert neked nem, még nem jelenti azt, hogy ezt mindenki így érzi.
2012. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Én arra törekszem,hogy az egész napom meditáció legyen!Ezt munka,kertészkedés,fürdés közben is lehet csinálni!Nincs kitüntetett időpont!

2012. jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!